Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Mimo kancelář

Mimo kancelář

Anonym (14.7.2007 00:00:00)

Dovolená má trvat aspoň měsíc, to mi nikdo nevymluví. Týdenní dovolená je jednoznačně nonsens: Kdykoli je totiž v práci potřeba něco udělat, automaticky se řekne: dejte to Petrovi na stůl, až v pondělí přijde, tak to vyřídí. Kdybych místo v pondělí přišel v srpnu, vyžral by si to někdo jiný.

Lukáš (14.7.2007 00:25:46)

první :-P

Hugozhor (14.7.2007 01:05:44)

Až v září pane Kukal?! Ale to je moc velká škoda! Jsem osobně moc rád, že ste se po velké odmlce vrátil na DSL stránky se svými lehkými a vtipnými články na sobotní kávu. Osobně Vám moc fandím a je mi líto, že se necháte vyprovokovat chudáky, kteří nerozumí legraci. V podstatě by se dalo říci, že do jisté doby (únor letošního roku) jsem o články na DSL nejevil vůbec žádný zájem. Až jednou (bylo to v sobotu) jsem náhodou narazil na pěkný článek ("Jsem počítačová lama" - či tak nějak se jmenoval) přímo od Vás. Váš styl psaní textu je přesně můj styl humoru. Proto sem se vždycky těšil na Vaše sobotní "vstupy". Po prolistování starších článků sem zjistil, že sem se ve Vás nespletl a začal každou sobotu "šmírovat" na severu DSL, zda nebude od Vás něco nového. Tím sem si získal k tomuto serveru oblibu. Připomínám, pro všechny šťourali, že NEJSEM Petr Kukal ani ho neznám osobně a ani sem neměl tu čest vézti s ním jednání. Jedná se pouze a jen o můj svobodný názor absolutně nezávislý na čemukoliv a komukoliv. Tím chci POUZE říci, že se mi články Petra Kukala líbí a že je škoda, když "od nás" ze serveru DSL odešel.

bob (14.7.2007 02:24:58)

Úplně souhlasím. Je to škoda, že až v září. Jsem také jeden z těch, co čekají každou sobotu, jestli od pana Kukala vyjde nový článek. Škoda jen, že jsem ho našel už v noci. Ráno by mi článek zvedl náladu ještě víc.

KoBE (14.7.2007 10:06:15)

Opravdu dobry clanek k rannimu sobotnimu kaficku

Beleg (14.7.2007 17:06:04)

Jen přitakávám :-)

KKrysarik (14.7.2007 01:06:26)

Teda já v šatičkách nechodím ! (ani doma)

Hele (14.7.2007 10:18:12)

Jo a abych nezapomel. Kukal je kreten a posilam mu to do e-mailu aby to tu nekdo nesmaznul

Anonym (14.7.2007 17:35:32)

Také se musím připojit. Skvělý článek. Byla by škoda, kdyby jste přestal tyto sobotní zpestření publikovat. Lidé, kteří jsem píšou hanlivé komentáře, vaše články číst nemusí. Ale nás, kterým se líbí, by to určitě mrzelo.

Eser (14.7.2007 17:42:26)

super

max (14.7.2007 23:53:46)

Hehe gut článek

Švára (15.7.2007 19:43:47)

Počki, až si zas přindeš pučit :-) Švára

BoboKing (16.7.2007 11:56:35)

O víkendu jsem přečetl knížku O počítačích převážně nevážně, a nic mi nemohlo spravit náládu v tomto vedru horším než v Egyptě. Po dlouhé době jsem se tak nasmál, že si lidé ode mne v tramvaji vystrašeně odesedali. Prostě Kukal je stejně dobrý jako můj oblíbenec Dave Barry.

_paya (23.2.2008 19:02:57)

Skvely clanek. hledal jsem na netu uplne neco jinyho a nejak sem narazil na toto. pisete dobrou vtipnou formou... mate u me plus :)