Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Budoucnost vidim v ...

Budoucnost vidim v ...

Duran (15.7.2007 07:10:06)

Tak byl u mě chlapek z UPC a že v našem baraku už jde přes ně internet (kopali ve městě optiku). Tak si řikam aď mi necha doma letaky a že si to projedu i na internetu. Opravdu mě překvapilo že UPC odstranil svoje FUP limity. Ceny jsou takřka stejne ba i levnější jako u O2 + žadny poplatek za linku ani něoc podobneho. Takže budoucnoust vidim v UPC

Lukáš (15.7.2007 07:25:34)

Kolego neprobral jste se z mariuhanového opojení? Vždyť to tady na dsl víme už asi 15 let :-O

Nargon (15.7.2007 10:25:55)

Budoucnost je ve vsem, jen ne u O2.

Anonym (15.7.2007 19:20:19)

jojo, vsechno lepsi nez oo :P

Duran (15.7.2007 19:59:05)

No asi tak,m pomalu všichni povolujou a dělaji ze sveho ADSL plně neomezene akorat agregovane ADSL (ale to se zas tak neprojevi pokud neni plna kapacita ustředen) akorat sviňky modreho prdu musi pořad rvat všude limity :-(

petr (15.7.2007 10:42:47)

dobrou budoucnost bych videl pro vsechny jen ne pro ty co maji O2. Vsichni zlepsujou svoje nabidky akorat o2 vymysli jak dostat z lidi penize. Kdyby misto tech reklam ktere sou na kazdem rohu a v kazdem bloku televiznich reklam raci investovali do jejich site tak by udelali lepe. taky by bylo celkem zajimave kdyby zverejnili pomer zakazniku kteri si u nich zridi net a tech co rusi pevne linky