Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pemac je Skynet

Pemac je Skynet

ogi (19.4.2004 17:58:47)

V pátek jsem si objednal Pemac 512/128 a dnes mi přišlo od Skynetu, že obdrželi můj poptávkový formulář a že si můžu vybrat verzi home nebo business a hned mi přiložili i ceník. To je vážně neskutečné, co si všechno nedovolí, já o žádnej Skynet nestojím a chci Pemac, protože je lepší a levnější a oni mi klidně řeknou "tu máš Skynet"

Anonym (19.4.2004 18:05:19)

Mas smulu Skynet pohrbil (koupil)posledni a jedinou firmu ktera umela poskytovat kvalitni ADSL a to diky tomu ze vlastni FUP ktere Pemac mnel dokazal zdokonalit na maximum.Pracoval na nem jiz nekolik let pred ADSL na vlastni Microvlne siti.Jestli Skynet bude chtit vyuzit techto znalosti neni jiste.Jinak Skynet nebrat.

Anonym (19.4.2004 18:20:08)

Treba neco z reseni Pemacu prevezmou ....

Houmles (19.4.2004 18:27:44)

Pochybuju. To by jim potom třeba jelo líp, ale to si nemůžou dovolit, protože u nás ohledně ADSL se dělá všechno naopak než by se mělo. proto nasadí prašivý způsoby Skynetu na Pemacisty. A ne vymakaný věci Pemacu na Skynetisty.

ogi (19.4.2004 19:01:37)

Tak kohoText si teď mám vybrat, poté co vypadl Pemac, který se asi jevil nejlepši, k IOL bych asi nechtěl, tak ke komu? Co třeba Contactel, Ipex, Internet CZ, Dial telecom či PODA to jsou takové malé společnosti (mimo Contactel), co navíc nepřeprodávají ničí DSL a na foru o nich neni většinou skoro nic (mimo Con.) Díky

Anonym (19.4.2004 22:03:14)

V tomhle ti nikdo neporadi :( bud budes mit stesti nebo smulu.Nezapomen se ptat jak dlouhou maji vypovedni lhutu,co jsem si vsiml tak cim horsi ADSL tim delsi vypovedni lhuta

Jolinar (20.4.2004 07:58:08)

Já myslim, že contactel má a bude mít největší snahu, začal opravdu něco dělat a podle mě za několik týdnů taky uskuteční propojení ADSL

ogi (20.4.2004 16:26:49)

tak jsem Skynetu poslal mail, že chci Pemac, protože je lepší, ale i levnější........ odpověděli mi toto: podminky (cenove i smluvni) budou dle spolecnosti Pemac. SkyNet pouze prebira technickou podstatu sluzby, cili u nas bude sluzba vedena a budou Vam prideleny konfiguracni parametry. na to mám jen 1 slovo : ne

Anonym (21.4.2004 19:43:59)

Kazdopadne pokud prijde SkyNet s oznamenim ze prebira Pemac reseni , dojde asi k hromadnemu objednavani ADSL SkyNetu. Treba to tam nekomu dojde a pomuze tim firme

Anonym (21.4.2004 20:04:42)

Tomu co jsi psal snad doopravdy neveris???????

Anonym (20.4.2004 07:12:48)

Uz jsi videla aby u nas velka zkostnatela spolecnost prevzala neco dobreho od mensi a pruznejsi?Ubedom si ze drtiva vetsina odborniku v tomto sektoru pendluje mezi spolecnostmi dokud nejde do duchodu :( a kdyz jim to fungovalo x let proc to menit.

Anonym (20.4.2004 09:32:18)

Jo to je fakt umeli pro tech par juzru co asi maj... To by umel kazdej.

Anonym (20.4.2004 20:36:21)

No ze by jich mneli par to se rict neda ,ale je to o tom ze na tom delali jeste pred ADSL!!!Takze nemuseli neco honem honem splichtit na koleni , ale pouzily osvedcene.

Houmles (19.4.2004 18:06:58)

Mmm tak to vypadá, že Skynet do své sítě začlení i zákazníky Pemacu, když už nenabízí připojení pod Pemacem. To se zase pár uživatelům služba zpomalí. Další postup Českého ADSL k zničení Česka.