Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pěkně jste nám rozehnali redakci

Pěkně jste nám rozehnali redakci

Anonym (18.8.2007 00:00:00)

Asi jste čekali někoho jiného, mě zrovna ne. Tak to prostě dopadne, když se naší sobotní redaktoři bojí psát...

nemocnej (18.8.2007 00:23:44)

No, na to, ze jsem pred chvili prijel z nemocnice s nohou v sadre a dost spatnou naladou, me tento clanek prijemne uklidnil pred spanim :)).

Fra ta (18.8.2007 14:49:24)

Ach ta Káča, on to byl ten Kaca alias Kacafírek :)

y2k (18.8.2007 00:36:13)

Sice jsem se zařekl, že na toto prohnilé fórum již nikdy pod svým ID nenapíšu, aby se jeden přihlouplý vtipálek z O2 zase nesnažil o imitace, ale přeci jen to pro tento jediný unikátní příspěvek poprvé od té doby poruším...... Již se tak ale v bodoucnu nestane. Na toto fórum přispívá dle mého odhadu 80% přispěvatelů, kterým buď nebylo 13 a nebo mají chorý mozek. Je to převážně způsobeno tím, že tu nejsou povinné registrace a každý si tu může do nekonečna pod rouškou anonymity dělat do jisté míry co chce. Pak se najde spousta siláků, kteří byť nemaj dostudovanou ve většině případů ani základní pětiletku jsou chytří až na půdu a dokážou jen bezduše urážet ostatní a o čemkoliv napsat, že je to špatné či k ničemu. Dalších 15% přispěvatelů jsou obchodníci a technici O2, kteří si zde podporují svůj nekalý obchod. Odhadem jen 5% přispěvatelů jsou normální lidé, kteří chtějí opravdu pomoci či poradit... Takže má rada zní, udělejte konečně registrace, najděte si dobré moderátory a začněte cenzurovat příspěvky, aby se úroveň tohoto fóra rapidně zvedla. Y2k.

bob (18.8.2007 01:18:14)

S tou registrací máš trochu pravdu, ale zas by se jen psalo o mazání příspěvků od moderátorů (stejně mám pocit, že se to tady už vyskytlo). Jediné možné řešení je u sobotních článků úplně zrušit příspěvky. Myslím, že si autor radši odpustí jedno poděkování na deset urážek. Možná by zase začal častěji přispívat můj oblíbený autor pan Kukal.

Xspy (19.8.2007 00:04:26)

No chtělo by to někoho splachovacího . Nemoci se vyjádřit k článku ... to snad raděj ne .Sice perly s copy paste tu byly ale mr. Kukal psal celkem slušně . Jinak tenhle sobotní článek je za 1 ( až na ty !dodatečné! prémie ....) .

Anonym (18.8.2007 05:47:08)

Myslím, že registrace není řešení. Kdo bude chtít, založí kdekoliv email, se kterým se zaregistruje pouze na DSL a může si psát co chce. To snad není anonym? Co se týče banu, moderátoři DSL znají IP i anonymů, takže je můžou zaříznout, pokud jejich příspěvky opakovaně odporují slušnému chování. Když se podívám na Tvůj příspěvek, u kterého uvádíš svůj mail, jseš pro mne zase jen anonymní, protože tě neznám a neznám ani Tvojí adresu. Občas sem taky něco napíšu a když někdo zareaguje na můj příspěvek způsobem, který zrovna není moc "košer", ignoruji ho, což ho určitě naštve víc, než když se s ním budu donekonečna nesmyslně hádat.

y2k (18.8.2007 10:36:53)

No, když už jsem v tom tak ještě teda napíšu jednou. Je zcela zřejmé že já mám pravdu a protože jste mě neposlouchali tak jste tím prokázali že jste pitomci, mohli jste mít krásné fórum .Y2k

Anonym (19.8.2007 11:59:23)

Který obchod je podle tebe kaly? :D

Anonym (20.8.2007 15:41:56)

Dyk to byl ten dotyčný matěj, co se za mě vydával, stačí číst můj první příspěvek: "ale přeci jen to pro tento jediný unikátní příspěvek poprvé od té doby poruším...... Již se tak ale v bodoucnu nestane." Pak by bylo inteligentním lidičkám hned jasný, že to pravý y2k nenapsal ;-) Jinak, chcete-li navštívit inteligentnější fórum, tak doražte k nám na "www.dslforum.cz" , kde je registrace možná, takže tam takový vtipálci prostě nejsou...

aleš bárta (18.8.2007 04:14:38)

odvážná ale sympatická reakce, v rámci stávající kultury článků na českých webech a jejich oficiálnosti a snaživosti se zalíbit poměrně neotřepaná a chladivě upřímná. vážně fandím a oceňuji :)

Hele (18.8.2007 10:44:09)

A proc tak lzes o Kukalovy? Toho prece konecne vzali do Bohnic takze psat nemuze a ne ze nechce.

bob (18.8.2007 11:48:49)

Pan Kukal odešel jinam, a ty si dodělej alespoň základní vzdělání a nauč se hlavně český jazyk. Třeba potom budeš psát bez pravopisných chyb, a také by jsi možná konečně pochopil smysl sobotních článků a nepsal stále takové urážející příspěvky.

Phate (18.8.2007 12:08:37)

Moc pěkný, jen tak dál.. :)

BaronDevi (18.8.2007 13:04:13)

Y2K asi vubec nepochopil clanek:D Sproste mluvit umis, ale rekl bych ze ty sam patris do skupiny tech, co jim zdaleka neni jeste 13 let:D Ps. Pro nevidome - prectete si tucna pismena alespon... A jinak bych rekl... hodne pekny clanek na odpocinek:D

BaronDevi (18.8.2007 13:07:23)

Ps. Ty bys mel bejt hodne rad, ze tu enjsou registrace povinny a tak... protoze krome nadavek jsi toho moc nenapsal:D

StandaT (18.8.2007 16:15:15)

LOLec, sice dsl.cz nečtu, ale náhodou jsem zabloudil na tento článek. Teď ležím mrtvej pod stolem v křečích smíchu a dusím se. Bravo autore, za tohle byste ode mně měl nejmíň 50xodměnu 0,50Kč. SUPER článek.

Eser (19.8.2007 13:07:40)

Mno, já mám taky křeče, ale jen z hladu. Naštěstí oběd už je na stole.

Frank (18.8.2007 18:29:00)

Pěkný článek, díky :-)

Anonym (18.8.2007 18:41:24)

JJ, o hodne lepsi nez od tech pablbu Kukala a Klicnika

Anonym (19.8.2007 00:12:03)

Jsou to kokoti.

Anonym (19.8.2007 18:11:25)

jediny lek je necist komentare.. ale po pravde uroven DSL.CZ se za poslednich nekolik let vyrazne zhorsila.. uz to neni profesionalni web o vsem moznem tykajici se pripojeni k internetu (staci kouknout na clanky z roku 2004)..

Anonym (19.8.2007 20:19:45)

Mne se nelibi jen vase clanky, ostatni se daji. Tenhle se taky da, ale predchozi jsou trochu mimo, hlavne kvuli nekolika falesnym informacim.

PeaK (19.8.2007 23:39:02)

Jsou to lži, ano :)

Ijjah (20.8.2007 23:44:34)

Velice rád si přečtu Vaše (členové redakce) sobotní články, bez ohledu na to kdo je napsal. Občas mě pobaví, někdy zamrzí, jindy je nepochopím, no co se dá dělat. Takový je život. Rozhodně oceňuji redaktory za to, že vůbec píší a že se snaží zpestřit nám den. Pro kritiky: Pokud jsou zdejší autoři, dle vaších reakcí „Idioti“, vcelku mě udivuje že je teda čtete? Místo kritiky by jste mohli napsat vlastní článek, dát ho sem... Ale to bych nejspíš chtěl moc, ono napsat „LOLec :-) Jsi kokot :-) :-D“ je tak snadné a dodává to pocit sebeskvělosti, ale napište svůj vlastní článek, podělte se o svá moudra a postřehy slušnou a čtivou formou... Jistě se tu najde spousta lidí, kteří na rozdíl od mnohých z Vás, si rádi Váš článek přečtou a pokusí se Vás pochopit, nikoli odsoudit. Ale to by chtělo asi daleko víc snahy než jen udělat smajla, napsat urážku. Přeji všem kritikům krásný den a celé redakci držím palce a pevné nervy. Velice rád si přečtu další sobotní článek... Držte se a nenechte se znechutit. Ijjah

Hugozhor (22.8.2007 21:44:02)

Já vůbec nechápu, jak můžou být ty lidi tak hloupý!! Copak nevidí, že sobotní články jsou ryze odpočinkový - proto mají podnadpis "o IT nevážně". Proč to asi tak je?! No protože zde BYL pokus si udělat legraci sám ze sebe, což ovšem většina lidí (nejen ajťáků) nedokáže. Potom se vždy najde pár blbců, co velmi krásně a odpočinkově napsaný článek pošlou do kytek, jenom proto, že je od tématu. Nejvíc mne mrzí, že tito lidi odradili od psaní článků na DSL pana Kukala, na jehož články sem se těšil vždycky úplně nejvíce. Jeho styl humoru a velmi čtivě napsaný článek, byl nejednou milým zpestřením pro sobotní den. Bohužel se vždycky našla více či méně početná snůška lidi, kteří víkendové autory (hlavně Kukala) naprosto zlikvidovali. Omlouvám se za sprosté nadávky, ale bohužel jiných slov už pro tyto lidí nemám, neboť oni sami jiným než sprostým slovům nerozumí. Pan Kukal sliboval že se přijde podívat v září, jsem zvědav zda ho tady uvidíme.

Hele (23.8.2007 13:26:33)

Kukale, ty zmrde, to se zas podepisujes cizim nickem?

kocour.biz (23.8.2007 13:42:03)

Mam takovy dojem, ze nam pana Kukala kritizuje stale jeden jediny clovek s mindrakem a schizofrenii. Pouziva nekolik nicku a pak sam kritizuje normalni lidi, ze jsou Kukalem. Tedy obvinuje ostatni z toho, co dela sam. Proste mindrak... Jinak prosba k redakci - zruste moznost psat do diskuze k sobotnim clankum. Pokud se nekdo dostanete k panu Kukalovi, tak mu vyridte, ze si rad budu cist jeho clanky i nadale. Pokud by mel zajem (ja bych ho mel), tak by mohl psat i na web muj. Velice rad budu jeho vtipne postrehy zverejnovat a postaram se o to, aby mu na mem webu nikdo nenadaval...¨ Dekuji :)

Tom (23.8.2007 17:49:07)

Já mám jiný návrh. Registrace a zveřejnění IP u každého příspěvku. Odpadnou dohady, jestli někdo přispívá pod několika nicky. Kdo se toho bojí? Snad ne autoři článků, které nebude nikdo chválit? :-))

Oldřich Klimánek (23.8.2007 18:11:25)

Hezký den, o tom jsme se už taky bavili. Navrhnu to znova náčelníkovi. :-) Je to dobré řešení. U registrovaných jmen by se IP zveřejňovat nemusela. U anonymů ano. Díky za připomenutí! Jinak všem slušným čtenářům díky za příspěvky. :-) Pan Kukal se díky vaším milým slovům a žádostem o návrat dostane do relace Ústředna pátrá. ;-) O.K.

Anonym (23.8.2007 18:56:43)

Nepochopil jste podstatu věci. Některé příspěvky, mající rozdílný nick, nesou stejný obsah, tudíž se někdo může domnívat, že registrovaný autor si chválí své přípěvky pod různým nickem. Zveřejníteli adresu pouze u anonymů - není se čemu divit. Pouze by jste přilili takzvaně olej do ohně. Na spolehlivost a nestrannost ze strany administrátorů fóra při pročišťování nevhodných příspěvků nelze spoléhat. Vyzkoušeno!

Anonym (23.8.2007 19:28:22)

Nelze se na ne spolehat a to proto ze pravidelne tady mazou vsechny negativni reakce na jejich clanky, i ty korektne napsane.

kocour.biz (23.8.2007 23:35:05)

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/petr-kukal.php?itemid=1255 Tak jsem se na výše uvedené adrese (odmažte mezery) právě dočetl že je pan Kukal asi gay (pokud jsem si to špatně nevyložil). Nemohl bych požádat o jeho adresu?

kocour.biz (27.8.2007 18:50:38)

Hele, proc jsi tak trapnej a pises prispevky mym nickem? Nezda se ti to divny? A navic pekne spamujes muj web. Navic kdyz nekam prispivas pod cizim nickem, tak si alespon zjisti informace o nem - na mem webu jich je dost. Tak si pocti, trapko! Jinak se vsem omlouvam za mirnou vulgaritu, ale toto beru jako osobni utok!!

kocour.biz (27.8.2007 20:18:14)

Jo a jeste neco! Ted jsem docetl ten clanek. Ani by me nenapadlo, ze pan Kukal je homosexualni orientace. Take uzivam slova pritel/kyne, hlavne ve smyslu vic nez kamarad/ka. Takze me ani nenapadlo vyse zminene tvrzeni. Mam pritelkyni (ve smyslu milenka), se kterou si bajecne rozumime, to by ses ale mily zlodeji nicku dozvedel, kdyby sis precetl alespon trosicku o me.

kocour.biz (28.8.2007 14:13:14)

Dobry den, mohu se zeptat, proc jste smazali muj druhy prispevek? Neobsahoval vulgarismy, reklamu, nic nevhodneho. Jen jsem kritizoval cloveka, jez se za mne vydava. Dekuji za odpoved - bud sem, nebo mailem vizte muj web...

Kuba (28.8.2007 13:58:05)

Pěknej článek a je škoda že lidi píšou hnusný příspěvky a ostatní na to doplácejí-tím že se potom přestávají psát vtipné články. :( je to jen škoda. Rád se vždy pobavím na sobotních článcích. Spraví to náladu :) doufám že to bude jen pokačovat a autorům budu držet palce :)