Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Připojení bez telefoní linky

Připojení bez telefoní linky

Pavel Orság (20.9.2007 12:01:34)

Dobrý den, aktuálně si chci pořídit internetové připojení adsl, ale bez telefoní linky. Kabel mám zaveden do domu. Jak mám postupovat a který poskytovatel pro mě bude z hlediska ceny nejvýhodnější? Děkuji.

Nargon (20.9.2007 13:55:17)

Bez telefoni linky to nejde, vyber si koho chces, nikdo ti to neudela. To ze mas domu natazeny draty neznamena ze ty draty jsou nekam pripojeny. A po rozpojenem vedeni ti adsl nepujde. Takze jak postupovat, urcite si nechat zridit linku. Nevim jak ostatni isp, ale O2 umoznuje objednat oboji najednou. Ostatni isp nevim jestli maji tu moznost, ale u nich asi budes muset mit nejprve zrizenou linku a az pak si budes moci objednat adsl. Kazdopadne nejlepe udelas kdyz zavolas nebo napises mail na toho isp co si vyberes, jestli je nejaka moznost jak si objednat adsl a soucasne telefon od O2.

dan (20.9.2007 20:33:02)

jde to např radiokomunikace nebo volný

Nargon (21.9.2007 01:27:02)

Jasne, kdyz mate to stesti a jste v pokryti.

tomahawk (21.9.2007 09:32:42)

zrovna řešim stejnej problém. . info co mám od Volnho je "my Vám pevnou zřídit neumíme..to musí O2...až jí budete mít zavolejte.. my Vám zavedem net na existující lince" info od O2 ano linku vám zařídíme.. cena kolem 550 ale musíte si vzít od nás internet na 12 mesíce smluva a nebo dejte 3000+DPH a pak si s tim dělejte co ch

Cloudi (21.9.2007 10:13:38)

Resim stejnej problem ale u Radiokomunikaci mi poradili podepsat u o2 smlouvu jen na za telefon linka zrizeni za 550 a pak pouzivat net od nekoho jineho