Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zyxel P660HW-T3 Sdileni souboru

Zyxel P660HW-T3 Sdileni souboru

Zyxel P660HW-T3 Sdileni souboru (28.9.2007 16:04:36)

Mam jiz zminovany ADSL WIFI router, ale k problemu... nefunguje mi sdileni respektive ani ping mezi pocitaci pripojenych pres WLAN a LAN, ale pokud je zapojim LAN a LAN vse jde tak jak ma... prosil bych o radu pokud vite co s tim...diky

pajt (29.9.2007 15:00:14)

nenech si tady radit, sežeň odborníka co ti to nastaví doma, jinak po radách radílků z DSL fora si můžeš koupit novej router. Tady jsou všichni chytří jako radio za hitlera. A pokud ti někdo poradí skutečně dobře, tak se ti do toho okamžitě ostatní zamontují a nebudeš vědět co je pravda a stejně to nenastavíš.

Rumcajs (30.9.2007 11:11:53)

Ahoj, zkusím Ti poradit, mám stejný router a řešil jsem stejný problém. Háček nebyl vůbec v routeru, ale v nastavení windows firewallu na počítačích. Ve výchozím stavu nebyla ve windows zatržena položka "Sdílení souborů a tiskáren". Musel jsem to zapnout v nastavení firewallu - takto: Start -> Ovládací panely -> Centrum zabezpečení V tomto okně vybereš položku "Spravovat nastavení zabezpečení pro: -> Brána firewall systému windows" Otevře se ti nové okno, zvolíš si nahoře záložku "Výjimky" a v seznamu "Programy a služby" najdeš položku "Sdílení souborů a tiskáren", u které je políčko. To políčko musí být zaškrtnuté, aby fungovalo sdílení. Takto nastav oba počítače a pak už bys je měl viděl přes průzkumníka ve složce "okolní počítače". Samozřejmě je dobré nastavit stejnou pracovní skupinu a taky nastavit, které adresíře se mají sdílet. Snad Ti to pomůže. Nejsem si vědom, že bych nastavoval ještě něco jiného a sdílení souborů mi jde jak přes ethernet tak přes wifi rozhraní