Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zrychlení práce v prohlížeči: používáme gesta myši

Zrychlení práce v prohlížeči: používáme gesta myši

Anonym (18.10.2007 00:00:00)

V dnešní době existuje velké množství webových prohlížečů. Každý uživatel má možnost si vybrat ten, který mu bude nejlépe vyhovovat a splňovat jeho požadavky. Nejžádanější prohlížeče ze strany uživatelů jsou Internet Explorer, Firefox a Opera. A právě na tyto tři bych se nyní zaměřil a ukázal, jak se v nich dá pracovat rychleji pomocí tzv. gest myši.

Prvni (18.10.2007 12:56:07)

:-P

Xspy (18.10.2007 16:43:41)

:/...Gesta vypínám .Práci ulehčit mohou, ale nemám rád , když se pak prohlížeč chová v tu nejméně vhodnou dobu jako malomocný .

Honza (18.10.2007 19:04:16)

Gesta jsou výbornou pomůckou a používám je neustále. Ale to, že s nima přišla jako první Opera a měla je daleko dřív než ostatní prohlížeče už do článku nikdo nenapsal.

Nargon (18.10.2007 19:36:15)

Operu pouzivam uz celkem dlouho, a ze zacatku mi gesta vadily. Ale stacilo jich par vypnout (hlavne ty na zavreni stranky) a gesta uz mi presly do krve natolik, ze prohlizec bez gest je takovy tezkopadny.

Honza (22.10.2007 16:47:52)

Jojo, přesně tak. Používám je už několik let původně tuším od Maxthonu (MyIE), nyní v Opeře. Nejpoužívanější jednoznačně pohyb nahoru (nový list) a pohyb dolů (zavření listu). Kdo gesta nikdy nevyzkoušel, nepochopí :o)

Petr (18.10.2007 23:42:39)

Na gesta sem si strasne zvyknul a v prohlizecich bez nich marne "smejdim" mysi po obrazovce nez mi dojde ze na to musim postaru. Chtel bych se ale zeptat jestli neexistuje nakej program na gesta kterym by se daly ovladat Windows+Office jako takovy a ne jenom prohlizec.

Anonym (20.10.2007 10:58:06)

takovy program je na stahuj.cz (pro win urcite, pro office nevim), ale nezkousel jsem ho gesta uz jsou pro me stejne dulezite jako panely - bez nich bych browser ani nezapinal..