Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > IPTV vyžaduje nejen šířku pásma, ale vysokou kvalitu II.

IPTV vyžaduje nejen šířku pásma, ale vysokou kvalitu II.

Anonym (8.11.2007 00:00:00)

O tom, že zejména přenos videa v IP sítích vyžaduje určitou kvalitu, aby byl koncový uživatel spokojen, není pochyb. Ale měřit kvalitu a zajistit její potřebnou úroveň není snadné.

Mairon (8.11.2007 00:25:19)

Tak v tomhle clanku jsem se ztratil... tohle necham nekomu studovanejsimu. Taky byste to pani Ing. Rita Pužmanová, CSc., MBA mohla psat pro lidi a ne jen pro studovane it krysy.

heh (8.11.2007 00:45:20)

pridavam sa k nazoru, i ked ako laik som to este nejak chapal... ale ku koncu z toho uz bolela tak hlava, az som sa stracal...

Zde (8.11.2007 07:14:44)

Souhlas článek je tak odborně napsán že se ani nedá číst,je to jak okopírovaná odborná kniha,takže přiznávám četl jsem jen body....

Ferda (8.11.2007 16:31:37)

O to jde, pani Ritta to tady vyda a pak to svaze do knihy - dvojnasobny vydelek, ale necitelne je to tak jak tak.

Lapin (9.11.2007 20:27:31)

Titulek mě taky zlákal, ale po třech větách jsem bohuzel skoncil jako ostatni prispevatele. Holt p. Rita, MBA opet nezklamala :-) Co se týče visibility, je na tom p. Rita skvěle, její jméno a počet titulů se nedá přehlédnout, ale čtivost jako vždycky - tragédie.

daldjsdú (13.11.2007 20:16:44)

Jsem si říkal, že to patřilo do rubriky "O IT nevážně", ale když jsem si přečetl komentáře, byl jsem podiven. Ne, podle mého názoru to zase tak těžké k pochopení nebylo, i když jsem si přečetl pár vět, ale je to naprosto zbytečné publikovat odborné články bez znalosti publika. Nevím, jestli je to moje intuice, ale řekl bych, že tuto stránku nenavštěvují pouze plnohodnotní 3-titulový IT mistři s docenturou.

Anonym (14.11.2007 07:33:42)

Pánové, takhle jsou psané běžně vysokoškolská odborná skripta. Nemyslím ekonomiku ani humanitní obory, ale co se týče elektoniky a telekomunikací, tak způsob psaní skript je přesně tento. Možná to je ten důvod, proč ekonomů lezou se škol desetitisíce ročně a nás odborníků na telekomunikace jen pár stovek a tu ekonomiku na firmě děláme v podstatě taky.

mato (3.4.2009 22:41:10)

Presne tak ako pisal predchadzajuci diskutujuci. Myslim si , ze tento clanok je celkom prehladny a prozumitelny, zbytocne nejde do detailov, co sa tyka video hodnotenia a zaroven aj concealmentu. K lepsiemu oboznameniu by sa trebalo dostat viac do hlbky, na co tu zrejme neni dost miesta. Podla mna je tento clanok tak akurrat.

Thomas (8.11.2007 10:13:21)

Ono by se to dalo cist v pohode, kdyby nebyly vety jako: \"Některé algoritmy nápravy ztrát paketů dokáží zamaskovat ztracené pakety vytvořením co nejlepšího obrazu z jiných video informací uložených v paměti a rychle resynchronizují video a audio toku.\" Jinak k veci: kdybyste se vy**ali na multicast a pouzivali tcp, tak tohle neresite... :)

MartinCZ (8.11.2007 11:27:47)

Zacinam nabyvat dojmu, ze to je fiktvivni osoba, kterou si vymyslela redakce jako formu viralniho marketingu. Neverim, ze nekdo muze byt takovy idiot....

Zorro (8.11.2007 20:35:46)

Pokud bych měl hodnotit informační hodnotu tohoto článku s hlediska běžného čtenáře DSL.cz stupnicí 1-5 ,tak dávám 0.