Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pavlovovy vyzváněcí melodie aneb Jak často potřebujete dávku?

Pavlovovy vyzváněcí melodie aneb Jak často potřebujete dávku?

Anonym (17.11.2007 00:00:00)

Ráno jsem se dobře nasnídal. Sprcha mě probrala z ospalosti a teď, již absolutně svěží a v příjemné náladě, jedu po dálnici do práce. Mám puštěné rádio a na volant si prsty vyklepávám melodii písničky. Pohoda.

nemam (17.11.2007 17:26:57)

KAZDY DEN, existuje par stranek jen rozlepim oci, vystanu z postele aniz bych cokoli udelal kouknu na ne, a az pak jsem schopen neceho jineho, za pul hodiny se ocitnu v praci a ony stranky zkontroluju pro jistotu znovu neprehledl jsem li neco. :-D

Nitrio (18.11.2007 11:26:52)

ne bratře je to mnohem horší, každý den kontroluji desítky onlinovek, stranek, a for, nekteré z nich i čtyřikrát denně, leze mi to na mozek jak se toho mám zbavit??? zkoušel jsem všechno i trvalé odpojení ze síte a nebylo to lepší naopak dostal jsem obrovskyý záchvat a musel sem si píchnout adrenalin doktori rikali ze se to neda zvratit a tak me znovu pripojili k netu, nini jsem neco jako jeho soucast zijeme spolu v simbioze, on udrzuje muj mozek v chodu 24 hod dene pomoci svetelnych vyboju o vysoke frekvenci produkovanych monitorem a ja ho naopak ctim jako sveho boha. Moje podvedomi se postupne prenasi do pameti serveru celeho sveta, a tak se zeme stava jakysi meziclanek, stava se ze me Hok´Tar , jiná Entita....

Energizer (22.11.2007 10:02:21)

Zdar, taky s článkem souhlasim, melodie v mobilu se mnou taky vždycky trhnou. :-D A sem závislák na icq, na hudbě, na netu... :-D

Realistastředníhověku (18.11.2007 15:43:00)

Každičký den . Nedostanu li svoji dávku, nikdo se mnou nevydrží , jsem roztěkaný a nadávám na všechno okolo . Jsem závislý na informacích ..a jedno jaké hodnoty ! (run bitch run ! kill, kill this salable bastards !)

Karlos (18.11.2007 17:16:48)

Tohle je ale fakt tvrdá realita. S článkem ve všem souhlasim

flame (18.11.2007 23:27:16)

myslel jste zvuk nabihajiciho systemu (ne ovsem te karikatury od microsoftu) pak ano

Realistastředníhověku (19.11.2007 11:25:04)

Nabíhající zvuk systému motorové pily ...hmmmmm

Anonym (19.11.2007 10:57:25)

Jsme holt zavislaci na vsem modernim :-) A vyzvaneci melodie uz nejsou pripominkou hezke pisnicky, ale prokletim

JP (19.11.2007 12:52:09)

To, že si někdo dává na mobil místo zvonění všelijaké písně, tráví těmito výběry čas, mění je, dokonce za ně platí atd., je absolutně mimo moje chápání (a v nabídce jsou miliony všelijakých populárních melodií) 1) Co brání tomu člověku si danou normálně celou poslechnout z běžného přehrávače ? 2) Funkce zvonění spočívá v tom, že telefon signalizuje, že někdo volá a volaný zpravidla co nejrychleji zvedá telefon - jaký smysl má potom nějaká"populární melodie" ? Nechá volaný volajícího čekat a bude s požitkem poslouchat chemické polyfonie linoucí se z jeho mobilu a nechá tím obšťastňovat tím celé okolí ?? Pokud ne, nedává to smysl a stačí obyčejné zazvonění. Sorry, ale je to pomatenost nejvyššího stupně .. :-)