Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Varuji pred RADIOKOMUNIKACEMA!!!

Varuji pred RADIOKOMUNIKACEMA!!!

Jirka (23.11.2007 13:58:42)

Pred ctyrmi mesici mi nesel mesic internet,tak jsem nezaplatil a volal jsem snad stokrat na erotickou linku radikomunikaci aby problem vyresili!Bylo mi receno abych zaplatil a ze problem bude vyresen,pritom prisla upominka.Tak jsem sel a zaplatil jsem a od te doby mi kazdy mesic uctujou tu jednu upominku!Jednu upominku mi nauctovali uz trikrat,jsou to pekny zlodeji!!!Mesic mi internet nesel a uznali mi pet dni,varuji lidi aby si dali pozor jaky intrnet si porizuji aby jste si usetrili nervy,cas a penize!!!Jeste k te eroticke lince,kdyz volate na techniky u radiokomunikaci tak volate devitistovku,je to linka ze zvysenym tarifem,ja tomu rikam zlodejska eroticka linka kterou zadny poskytovatel sluzeb nema,vsichni maji bezplatnou.

mely (24.11.2007 00:19:54)

UPC ma taky placenou linku

Anonym (24.11.2007 16:16:33)

nevim jak vy, ale ja kdyz mel nejaky problem tak volal na bezplatnou linku a tam me operatorka sdelila ze me behem nasledujiciho dne technik sam kontaktuje.. a to sem nemel takovy problem jako vy, jen modem se mi pripojoval pomalou rychlosti ale to bylo nekdy pred pul rokem, mozna ze ted uz je to jinak