Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Přestane nám reklama vadit?

Přestane nám reklama vadit?

Anonym (20.12.2007 00:00:00)

Máte také pocit, že se reklama dostává úplně všude? Myslíte si, že se inzerenti nezastaví před ničím? A myslíte, že je možné, aby nám do několika let přestala reklama úplně vadit? Jakou roli v tom hrají informační technologie?

Martin Žamberský (20.12.2007 15:25:31)

Zdravím kolegu z kurzu 4IT465 na VŠE ;-) Pěkný článek, jen mi tam chyběla alespoň zmíňka o tom, že reklamou půjdou zaplatit služby, které jsou nyní placené zákazníkem - první taková vlaštovka je Vodafone SMS Gratis...

petr (24.12.2007 13:38:18)

To jste vážně takovej blbec že jim za pár ušetřených kaček zobete z ruky? Reklama je mor. Nechtěl bych být v kůži lidí kteří do dneška musí na internet chodit přes dialup. Ti mají asi reklamu obzvláště rádi. A ta mobilní je ještě úchylnější nápad. Ani v mobilu abychom už neměli pitomou SMS bez reklamy? FUJ, styďte se!

lední brtník (23.12.2007 20:18:30)

reklama mi přestane vadit, až přestane blikat. do té doby budu prasečí ad.servery blokovat v hosts souboru, proto zatím do firefoxu co mám k práci neinstaluju flash doplněk, do té doby blikající svinstvo které projde blokuju pravým myšem v kontextovém menu.

Viktor (25.12.2007 09:41:29)

Mám rád reklamu , která je nápaditá a která mne opravdu v ničem neomezuje . Seznam, Centrum a jiné "portály" s jejich vyskakovacími okny přes celou obrazovku to je hnus. Agresivita reklamy dosáhla takového vrcholu , že jediným řešením je agresivní filtr . Na hrubý pytel hrubá záplata - a je mi jedno jaké má kdo obchodní záměry ...

.-. (25.12.2007 09:51:02)

Apokaliptická vize ? Není to spíš už tušení přítomnosti ?

vrichtigu (25.12.2007 22:58:18)

záleží jak která treba v icq ji snáším ale asi bych se už nedokázal vrátít z google na centrum nebo sez. vyskakovače jsou fakt desný a ve web mailu asi uplne nesnesitelný, jediný způsob jak se z toho nezbláznit je kontextová reklama a je asi 10x učinnejší a neskáče nezatežuje má jen jediny problém nekdy v textu se nemusi poznat co je rekl. a co odkaz z textu...

.-. (26.12.2007 17:17:13)

Zrovinka ICQ je ten případ , kdy jsem přestasl používat celý program , pravda reklama byla jen jedním z mnoha důvodů , ale i tak konkurence podobné bannery nepoužívá , takže proč trvat na přerostlém ICQ ;) .

A.Nonym (26.8.2008 18:05:40)

tak třeba ICQ nepoužívám vůbec, reklama strasně spomaluje PC, jedině QIP, tam si lze nastavit všechno...

Anonym (28.12.2007 01:24:34)

me reklama nevadi, naucil sem se ji proste ignorovat a to vsude