Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > T-Mobile nabízí internet přes ADSL

T-Mobile nabízí internet přes ADSL

Anonym (9.1.2008 00:00:00)

Mobilní operátor T-Mobile rozšířil nabídku svých služeb. Kromě mobilního připojení začal poskytovat internet přes ADSL. Může internet přes pevnou linku v podání T-Mobilu něco nabídnout?

Venca (9.1.2008 10:18:24)

Obchodaci z T budou mit chvili pocit ze maj co prodavat, T z toho bude mit kulovy a kapsu si namasti O2. Asi by to chtelo omladit produktove oddeleni T. Se mi zda ze tam chcip pes. O jejich Marketingu ani nemluvim. Ten panacek co vecne nekam chodi je fakt uzasnej. Ted to trochu vylepsili tema peti dementama, ale porad vari z vody. Bombasticky reklamy za tezky prachy u kterejch se ani nezasmeju.

Honza (9.1.2008 13:41:38)

neuveritelny :D jako CTRL+C / CTRL+V :D a jeste udelali chybu kdyz prekopirovavali podminky FUP po vycerpani limitu :DDD

jirka (12.1.2008 13:05:38)

TMO chodi s O2 na pivo a tam se smeji zakaznikovi, kdyz se rozejdou domu, O2 se jeste navic rechta TMO-u a ostatnim prekupnikum O2 (ne)sluzeb. :-( Preji pekny den zavislakum na O2. Jirka

Vladimir (9.1.2008 15:31:30)

Ja jsem nasel na webu TMO zajimavou vec, a to ze k smlouve si muzete aktivovat tohle ADSL s uvedenou slevou a NAVIC ke kazdemu cislu ve vasi smlouve ZDARMA aktivovat zvyhodneni Pevna+. To uz by bylo zajimave, pak byste pevnou mohli vypojit a na pevne linky volat za korunu. Pri poctu mych telefonatu na pevnou by to bylo lepsi nez O2 DUO.

AlexTc (10.1.2008 11:03:57)

Dostal jsem od nich nabídku na 20% sleva internet,zdarma pevná + a 20% sleva na paušál co u nich mám, takže měsíčně bych měl ušetřit tak 300 i s placením kyslíkovi. Doufám že nekecaj,protože domluva s operátory byla katastrofa,neví vůbec nic

oneironaut (17.7.2011 09:58:07)

Tak bacha na tohle, to je jako z Kocourkova, hlavně poslední věta: Mapa pokrytí má pouze orientační charakter. Vzhledem k charakteru šíření rádiových vln a možnostem grafického zobrazení T-Mobile nezaručuje, že v oblastech dle této mapy pokrytých signálem Účastník vždy dosáhne připojení k síti. Nedosažení připojení k síti není vadou plnění na straně T-Mobile a nezakládá právo Účastníka odstoupit od Účastnické smlouvy.

polarbear (11.1.2008 11:56:42)

jelikož pokud vim, tak v TMO maj stále ještě podíl ČRA, takže bych viděl jako logický přeprodávat jejich služby, pojmenování totožný jako O2 neumim pochopit, neuvěřitelná looserovina