Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > E-maily chodi se zpozdenim

E-maily chodi se zpozdenim

mely (14.1.2008 14:57:41)

Zdravim,... mam email u quick.cz (o2active) a pouzivam klienta Thunderbird. kdyz klienta zapnu a zkontroluji postu treba 14:00, tak napsie, ze na serveru nejsou zadne nove zpravy ale kdyz se za pul hodiny divam zase, tak me to napise, ze 13:40 mi prisle mail. Kontrolu prav tam mam nastavenou kazdych 10minut, ale i kdyz to dam rucne, tak mi to stahuje e-maily treba s pul, nebo i ctvrt hodinou zpozdeni.. chapu, ze enjakou chvili trva, nez se to protahne internetem, ale 40minut u kazdeho mailu?? neni spis problem v klienotvi?? Zkousel jsem zmenit port z pop3.quick.cz na pop3.o2active.cz ale je to porad stejne... jinak pouzivam port 110, a zabezpeceni mam vyple. nevite nekdo, co by s tim mohlo byt??

Anonym (15.1.2008 09:09:40)

Kdepak i TO2 přiznalo, že závada je u nich...jejich servery pry nestihaji

mely (15.1.2008 15:56:00)

aha, potom ale nechapu, proc si nemuzu nadnarodni korporace s rocnim obratem v miliardach kc a s tisice zamestnanci, priplatit lepsi pripojeni a par serveru navic?? jakotze desitky jinych freemailu funguje bez chyby??

Anonym (15.1.2008 16:39:34)

Protože desítky jiných freemailů nekontrolují příchozí poštu antivirem a antispamem. Jinak, proč TO2 nekoupí výkonnější servery je myslím zřejmý. Protože se jedná o doplňkovou službu k jiným službám a fakt, jestli ji budeš nebo nebudeš používat nepřinese TO2 žádný zisk ani žádnou ztrátu.