Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak si kvalitně po letech zanadávat

Jak si kvalitně po letech zanadávat

Anonym (9.2.2008 00:00:00)

V podstatě začnu omluvou, což nedělám příliš často. Původně jsem chtěl psát ohromně fundovaný a přitom neskutečně vtipný fejeton, jehož téma si nechám zatím pro sebe, ale namísto toho je za patnáct minut uzávěrka a já ho nemám napsaný.

Anonym (9.2.2008 00:29:35)

nenavidim vas pane klicniku. kliknul sem na ten dabelsky odkaz... :)

Trtkal (9.2.2008 01:13:41)

Hehe, ja kliknul taky, ale vim, ze bych se neodtrhnul a tak jen zaludne poslu link kamaradovi na tuhle stranku :-) Staty hry, to bylo panecku neco :-). PS: Toho golden axe mam jeste nekde doma na 3.5" disketach, ale kdo vi kde :D. A hlavne kde to stahnout zejo :-)

wikx (9.2.2008 10:05:04)

Nekde na internetu se povaluji emulatory stare segy nintenda a atari a kdyz budes dobre hledat tak knim najdes i spoustu roms(her) jako je napr i puvodni golden axe.

JPB (10.2.2008 20:49:19)

Ja jsem zase pred nekolika tydny zacal hrat znova po Xletech dungeon mastera 2 a settlers 2.. a je to stejne jako tenkrat uplna bomba :)

Kessara (10.2.2008 23:04:28)

Souhlasím. Staré hry jsou v mnoha ohledech mnohem lepší než dnes, teda neberu li v potaz technickou kvalitu grafiky,hudby atd. Důležitá je hratelnost a mám pocit že ta dneska prostě chybí :( Emuláror SEGA je super. Kdysi jsem měl jako dítko školou povinné doma MegaDrive...a dneska si rád s chutí ty hry zahraju přes Gens na PC...i když místy klávesnice skučí bolestí :)

Mario (9.2.2008 10:30:48)

Pane Klíčnku, moje manželka vás právě začala nesnášet a já začal hrát dvacet her ze svého mládí:-))

kaki (9.2.2008 13:32:57)

no nevim proč, ale podíval jsem se na tu stránku kterou jste zde uvedl. Vámi zmíněnou hru jsem nezoušel, ale našel jsem si prehistorika 2 a okamžitě jsem se pustil do hraní. dříve moje oblíbená hra mě "chytla" i dnes. asi to byla velká chyba, teď se nemůžu odtrhnout od monitoru. přesto Vám děkuji za uveřejnění této ďábělské stránky