Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Obrovské problémy s e-maily u O2

Obrovské problémy s e-maily u O2

Anonym (11.2.2008 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: Windows Vista SP1 a Server 2008 ― Eurostat: Češi viry trpí nejméně v EU ― Firefox zase opravovaný ― eBay konečně v Česku? ― 12 záplat od Microsoftu ― a více...

Anonym (11.2.2008 08:39:59)

Bože můj, to jako mají u O2 tak málo peněz, že je pro ně nepřekonatelný problém pořídit nějakou tu kraxnu navíc a zjevně poddimenzovanou poštu dostat do cajku? Vždyť by to museli mít nastavený a zprovozněný do 24 hodin, včetně testů......

Anonym (11.2.2008 15:25:09)

TO2 je ISP, neni to firma zamerena na poskytovani emailovych sluzeb. Temer vsechny emaily ktere TO2 nabizi jsou sluzby zdarma, ktere clovek dostane k pripojeni k internetu. Paklize chcete kvalitni email zaridte si ho u firmy ktera se na emaily specializuje. Je to jako by jste sel za vyrobcem aut at vam udela letadlo a pak si stezoval ze to nefunguje tak jak ma.

CeL78 (11.2.2008 17:44:31)

Nechapu proc se stresujete s emailem u o2 ? vzdyt kazdy normalni clovek si zalozi email nekde jinde. Mam email na seznamu tam si kazdy muze aktivovat 2GB pameti navic muzes poslat prilohu 10MB, tak nechapu proc o2email. Za 4 roky co ma email na seznamu jsem nemel zadny problem a navic mam spousty MB kdykoliv a kdekoliv k pouziti staci neco nekomu poslat a muzu s tim pracovat kdekoliv a kdykoliv.

hamlet (11.2.2008 18:32:20)

to máš pravdu,tady jde o to,že spousta lidí využívá e-mailového klienta v mobilu a pro ně to velký problém je a je jedno kde máš mail jestli u seznamu,atlasu nebo kdekoliv jinde

Anonym (12.2.2008 10:41:27)

klienta muzes vyuzivat pro seznam, atlas, centrum...pro kohokoli, nevidim jaky to ma spojeni.

Anonym (13.2.2008 16:19:21)

a co výraz zpátky na stromy znáš ?

mungo (21.2.2008 21:58:27)

No zdarma - O2/kyslík má příplatek na zvýšenou kapacitu emailové schránky, a to ne malý ... takže v tomto případě žádné zdarma ...

Anonym (11.2.2008 12:01:16)

hlavne že spany dodavaji přednostně od doby co se sloučily je spanu čím dál vic akdyž date nwjaky dotaz npřes mail ani neodpoví

ZDeně (11.2.2008 12:17:27)

Společnost o2 už je tak málo nažraná peněz, že začne brát i za službu odchozí pošta smtp. Perfektní reklama jak si vzít k sobě zákazníky. Všem bych doporučil dřív než se k nim upáíšete. Podívejte se je-li u V8s dostupná konkurenční verianta LLU. O2 už zákazníky bude jen oškubávat o zbitek jejich peněz.

Anonym (11.2.2008 13:09:29)

O2 od února zavádí nové e-mailov tarify s FUPem.Maximálně 2 odeslané emaily denně.Dalé si mužete pořídit tarif O2 express, který zaručuje doročení e-mailu za neuvěřitelných 24 hodin a nebo se spokojte s tarifem classic a vaše emaily dojdou do 3 dnů.Pro opravdu náročné zákazníky tu máme O2 super speed mail, který dokáže doručit vaší zprávu do pouhých 6 hodin. O2

wikx (11.2.2008 13:37:35)

Ted nevim jestli jsi to myslel vazne nebo to je vtip (coz predpokladam) :-))) Ono clovek u O2 nikdy nevi...

Duran (11.2.2008 14:16:12)

lol, to sedí no, typicky O2

(12.2.2008 11:49:37)

Ha ha -"V úterý 5. února došlo k extrémnímu nárůstu e-mailového spamu a virů, jež jsou odesílány ze zahraničí na náhodné e-mailové adresy v České republice, tedy i na e-mailové adresy zákazníků společnosti Telefónica O2." - to vůbec neměli zveřejňovat, neboť takhle přiznali, že problémy měli akorát oni, nevšim jsem si, že by centrum nebo seznam mělo problémy a to budou mít schránek víc než OO -"Tímto řešením zvýšíme v průběhu března kapacitu až o 60 %." No jestli to bude ve smyslu rekamy na jejich ADSL (rychlost až), tak se můžete těšit, třeba skutečná kapacita vzroste jen o 5 % :)

Anonym (12.2.2008 13:37:18)

jen by me zajimalo, jestli se citis drsne kdyz nadavas na sluzbu ktera je zdarma a jde zcela mimo obchodni zamereni TO2. Uvedom si, ze TO2 je ISP. Neni to poskytovatel emailu. Nebo ono ti snad neco brani zalozit si mejl treba na seznamu?

Pavel (12.2.2008 14:47:57)

To ale táráš chujoviny..protože když provider nabízí jako balíček připojení, mailové adresy a webový prostor..což bývá zvykem..měl by jeho SMTP fungovat...

Petr (15.2.2008 09:37:53)

mel, ale to nic nemeni na tom, ze email je sluzba zdarma.

-.- (15.2.2008 14:25:11)

... a jako služba "u většiny" zdarma by měla být její funkčnost samozřejmostí . Pokud si firma , které záleží na image udržuje prémiové služby ,které nenaplňují očekávání a jméno firmy poškozují , činí tak nejspíše s ohledem ke konkurenčním tlakům a je vlastním zájmem firmy zajistit adekvátní nápravu . Pokud se dlouhodobě nedaří tyto služby zlepšit , jedná se o jasný indikátor se kterým by měli počítat všichni potencionální partneři .

Anonym (12.2.2008 17:20:36)

Zapamatuj si, že u O2 neni a nebylo nikdy nic zadarmo a většinou je to i s 2 letou smlouvou. A když už je něco zdarma, tak je pod tim 1000 hvězdiček a nakonec zjistíš, že to zaplatíš jako mourovatej.A proto na nás musej útočit reklamou a snažit se někoho nachytat.

Anonym (13.2.2008 18:24:55)

Kecy. U O2 je na 99% služb smlouva na rok. Navíc, to že je spotřebitel blbej není problém TO2, ale spotřebitele.

-.- (15.2.2008 14:12:30)

Když je spotřebitel blbej .... Tak proč to nevzít v úvahu a nebalancovat za hranicí etiky a na hraně zákona ?

Anonym (15.2.2008 18:21:56)

Jo je pravda, že někdo je blbec pokud podepíše smlouvu s O2.Nechápu proč s nima.Jiný operátoři to maj bez smlouvy.(Myslim mobilní služby)

Anonym (12.2.2008 17:42:41)

Plne s tebou souhlasim, TO2 je ISP, ty jim platis za pripojku ne za emailovou schranku, ale kdyz chces muzes si u nich schranku zaplatit a vpripade nefunkcnosti si uplatnit reklamaci :) http://www.cz.o2.com/file_conver/17705/C_SMLDOCS_VSPOD_19112007_web.pdf

WIFI (13.2.2008 17:02:01)

Proč by se měl cítit drsně ? Já s ním souhlasím - když už něco nabízím, tak by to mělo fungovat a ne to od minulýho roku pořád spravovat a zlepšení nikde. A vzhledem k tomu, že některý schránky u OO jsou placený, tak tam bych nefunkčnost telorovat max. v řádu hodin ne měsíců. P.S.: Když se holt schopní lidi nahradí manažery a pár lidmi, co jsou mizerně placený, tak v kombinaci s nechotou investovat do HW, je to katastrofa. Udělat to jiný poskytovatel, tak mu lidi zdrhnou, OO se tak chová, protože spousta lidí je u něj ze setrvačnosti neboť neznají alternativu

(15.2.2008 09:25:31)

na služby zdarma bych zrovna neupozorňoval, zde je odkaz na ceník pro mailový schránky pro domácí použití: http://www.cz.o2.com/osobni/cz/internet_a_email/internet_a_email-doplnkove_sluzby-mailbox.html Nevím, jestli je zpoplatněno všech 100 % schránek, ale na tom nezáleží. I kdyby chtěli platit jen za 10 %, tak jde u této části o placenou službu v kvalitě neporovnatelně horší než u freemailů.

Anonym (15.2.2008 09:36:27)

A kolik z vas ma placenou emailovou schranku?

(15.2.2008 09:45:07)

No já ne, mam několik freemailů a jsem naprosto spokojen. Proč bych platitl za něco, co mi zadarmo chodí bezchybně. Moje příspěvky byly inspirovány prohlášeními tiskového mluvčího ohledně vzniklých problémů a jejich řešení a reklamy OO. Když jsem si to porovnal se skutečností a s články v tisku, tak jsem se k tomu nemohl nevyjádřit.

-.- (15.2.2008 14:09:47)

FUNKČNOST SLUŽEB JEŽ NABÍZÍ FIRMA ZDARMA JE OTÁZKOU JEJÍ PRESTIŽE A NEPSANÝM UKAZATELEM PÉČE O OSTATNÍ NABÍZENÉ SLUŽBY ! Vážně mi vadí , pokud je neschopnost zaklínána slovíčkem ZDARMA a ..není naší prioritou... . Seznam by se takto chovat neodvážil , a že u něj je většina schránek opravdu zdarma . Takže kolik provokatérů se ještě bude takhle nemístně dotazovat na zpoplatnění schránky ?

WIFI (14.2.2008 18:52:03)

ha, tak už maily OO chodí bez problémů, aspoň podle reklamní masáže, co jsem náhodou objevil na netu : Reklama v duchu že freemaily jsou nespolehlivé a přejděte k profesionálům. Zde je odkaz na nabízený produkt: http://www.cz.o2.com/sme/cz/firemni_sluzby/a_d-BusinessEmail.html

Anonym (14.2.2008 20:40:12)

Tak to sou fakt profesionálové alespon co se ceny týče. 125kč měsičně v nejlevnější varinatě.To bych si tak koupil, když email jde 5 dnů v lepšim případě.

(18.2.2008 07:09:45)

řek bych, že OO na sebe již dost upozornili a tak by se mohli zvednou a začít jít ty problémy řešit, neboť jejich maily mají stále podobu rozsypaného čehosi. Mail odeslaný na mail ve spárech OO v pátek 10:30, dodnes nedorazil..........

Anonym (18.2.2008 21:00:58)

...Představte s dálnici , takovou tu klasickou , třeba D1. Teď si představte, že nám sem díky rychlosti s jakou reagujeme na změny v EU (představme si ,že nám náhodou nedají jakékoli ultimáta) začnou ve velkém jezdit kamióny z okolních států a dálnici kompletně zatarasí . No policie jako taková se u nás bude činit , až se objeví problémy . Bude úspěšná, jen na místě bude zřídka a nikam to nepovede. Ted´si představte, že by o finálním řešení této situace rozhodoval parlament ... po několika čteních by se do závěrečného kola dostalo geniální řešení - kamióny odstraňovat nebudeme (co na tom, že by měli platit za průjezd a většina to stejně neudělá) , rozšíříme ale celou dálnici ! Za plného provozu a s tempem adekvátním pro naše skvělé bezkorupční prostředí . Řešení je na světě ! Všichni se radují , občan kroutí hlavou .... paralela ne náhodná .

(19.2.2008 06:22:24)

Příměr s D1 je sice zajímavý, ale podle mě úplně tak přesný. Problémy OO jsou podle dostupných informací v tom, že jim nestíhají servery. Takže nic, co by se nedalo vyřešit nákupem dalšího HW a SW, případně posílením lidského prvku. OO má prostředků víc než dost na uvedenou činnost, přijde mi, že spíš vládne nechuť / neochota investovat, aby se nesnižovaly zisky