Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Problém s maily - nekdo strka moji adresu do nevyzadane posty?

Problém s maily - nekdo strka moji adresu do nevyzadane posty?

Lukáš (2.4.2008 10:06:55)

Lidi prosím poraďte, už nevím jak dál. Jeden den mi přišlo asi přes 300 sms jedna za druhou - bylo to tím, že jsem si nechal přeposílat maily i na mobil jako sms... No tak se dívám, co se děje a zjistil jsem, že to byla spousta "nedoručenek" na můj mail neconeconeco@7luke.com - pred tim zavinacem jsou postupem času jinčí slova, třeba hilled@7luke.com, support@7luke.com, atd... Což znamená, že nějaká svině posílá stovky mailů, kde je zpáteční adresa moje?! Nebo že by nějak zneužíval můj web na joomle, kde mám možná někde mail @7luke.com zaveden? Už je to šílené, někdy mi třeva příjde cca 400-600 "nedoručenek" najednou.... a taky se bojím, aby se .....@7luke.com nedostalo na blacklisty. Nevíte někdo o nějakém fíglu co s tím?

Lukáš (2.4.2008 10:09:22)

ach jo no a ted jsem to tady zaspamoval osobne... kdyz jsem odeslal novou diskuzi tak se mi ukazala jen cista osahova stranka dsl.cz :-( a nikde jsem tu diskuzi nevidel....

Lukáš (3.4.2008 08:26:09)

já nevím co s tím ;,(

free (3.4.2008 18:22:13)

vyhod komp z okna

Anonym (5.4.2008 01:43:48)

a mobil spláchni do mísy