Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > kde se jen bere tolik neschopnosti

kde se jen bere tolik neschopnosti

AA (6.4.2008 07:28:41)

Nesouhlasím s tím, že je potřeba O za něco děkovat. Přesto si myslím, že ti co tady brečí jsou banda ubožáků, kteří se rozčilují, že se jim nejde stahovat, že jsou šikanováni ze strany O2, atd... Když už nejsou ochotni připustit, že i RS má nedostatky a oni mají smůlu, že jako neregistrovaní uživatelé mohou stahovat jen po jednom souboru a ten je zrovna na přetíženém serveru, v tomto okamžiku svoji neschopnost svedou na O2. Přitom je zde několik snadných řešení tohoto problému: -nestahujte stahujte a: -zaplaťe si PA na RS -zaplaťte si VPN tunel -změňte poskytovatele připojení k netu když to nezvládáte, buďte raději potichu a nesvádějte svoji neschopnost na O2

AA (6.4.2008 08:02:34)

sry, trocha kávy v klávesnici ....Nesouhlasím s tím, že je potřeba O2...

David (6.4.2008 09:17:59)

Kdyby sis "odskočil" o vlákno vedle, tak se tam dočteš, že omezení RS je potvrzeno i operátory z kyslíkové linky. Nejde tedy čistě o problém Rapidshare, jak píšeš. Já chápu, co chceš říct, osobně je mi to celkem jedno (nemám díkybohu O2), ale přijde mi trošku divný, když si člověk zaplatí přípojku k netu, aby mu pak ještě někdo určoval, co může a nemůže používat? To mi tedy omezení pomocí datového limitu přišlo korektnější, protože to bylo jasně daný, kolik a za jak dlouho. Teď jen můžou zákazníci čekat, kdy zas O2 rupne v bedně a omezí něco jiného...

Eser (6.4.2008 09:29:50)

houbeles, já jedu pořád max. rychlostí

MAJKL (6.4.2008 11:16:01)

Mě to jede taky full a je dobře že plno novych trotlu co si hned koupilo premium a chteli zalohovat internet zjistili ze jsou vedle jak ta jedle

AA (6.4.2008 11:48:14)

jj, tak nějak

vilik (6.4.2008 13:22:11)

O je firma, která se pohybuje v tvrdém podnikatelském prostředí. Pravda, svůj rozjezd měl trochu ulehčen (nebudu tady probírat dějepis O2). Mám od nich ADSL od roku 2003 a za celou dobu, kdykoli byl nějaký problém (celkem asi 3x), stačilo zavolat operátoru, nebo technikům, slušně, ale nekompromisně s nimi jednat a každý problém byl promptně vyřešen. Křiklouni, kteří si myslí, že byla dotčena jejich práva, prostudujte si svoji smlouvu, ale dokonale a všeobecné podmínky. S Rapidem jsem pozoroval jisté problémy už od konce ledna. Několik výpadků s totání nedostupností, párkrát omezena rychlost stahování. To vše v době, kdy se o zrušení FUP nevědělo. Ty problémy v poslední době jsou jen logickým vyústěním zrušení FUP. Všichni, co měli datový limit pár Giga si teď myslí, že musí strhnout linku, když je to za stejnou cenu a bez omezení. Oni, až si postahují všechny blbosti a zaplácají si jimi disky, tak se vše vrátí k normálu a vše bude fungovat tak jak dřív. Takže trpělivost. A pokud někdo nechce být trpělivý, tak ať změní providera (pokud může), nebo se obrátí na telekomunikační úřad, nebo přímo na soud a soudí se s O pro porušení smlouvy. Věřte, že tam na vás vytáhnou jednu větičku z Všeobecných podmínek, či poznáku ze smlouvy o agregaci a končíte.

Wolf (6.4.2008 13:56:26)

Vy lidi ste fakt uplne padli na hlavu, naprosto jediny co umite je se ohanet hesly jako "Oni, až si postahují všechny blbosti a zaplácají si jimi disky", "Všichni, co měli datový limit pár Giga si teď myslí, že musí strhnout linku", "zalohovat internet"... Proste nechapete, ze ty problemy ktery sou se momentalne vubec netykaj niceho ze strany Rapidshare, myslite si, ze kdyz to jde vam, tak ostatni sou dementi a neumej stahovat (ackoliv treba rok pred tim stahovali). Nekdo tu popisuje jak byl problem hned vyresen slusnym chovanim atd. - Tak o tom sem tu mel jeden docela dlouhy prispevek, kdy se mnou po slusnem jednani bylo NAPROSTO VYJEBANO. Takze popravde, takoveto vase zkusenosti tu nikoho opravdu vubec nezajimaji. Do 1.4. sem mel internet datove omezeny (o tom ze FUP tu nikdy nemel vubec byt zaveden zase jindy), ale nikdo mi nediktoval, kam muzu, kde co muzu a hlavne "jak rychle muzu", coz se od 1.4. zmenilo. Az vam omezi youtube nebo kdovico vy zrovna navstevujete, taky nebudete nadseny. Problem bych videl taky v tom, ze jakmile se rekne rapidshare, tak si kazdy predstavi tuny warezu, ano, jsou tam, nikdo to nepopira, ale taky je to jinak naprosto normalni a dle meho nazoru NEJLEPSI DATOVE ULOZISTE. Kdyz vyjde nejake demo - v dnesni dobe berou pres 1GB, znam lidi kteri ho hodi na rapida radsi, nez na ruzne fileplanet servery, ktere opravdu ano jsou vytizene dost. Kdezto z rapida (drive) fullspeed temer 24/7. A fullspeed opravdu nemyslim 5kB/s. A to byl jen jeden pripad, vim o spouste programu, freewarovych veci atd, sam sem rapid pouzival i jako docasne uloziste nekterych firemnich veci. Kdo je O2 ze ma pravo sledovat kam na internetu lezu? Neni to pretizenim site O2, je to jejim omezenim, nevim v cem mam byt trpelivy.

vilik (6.4.2008 14:13:04)

Wolfe, ty jsi ve svém vzteku buď úplně zaslepen, nebo jsi nepochopil o čem jsem ve svém příspěvku psal a podsouváš mě věci, o kterých jsem nepsal a které jsem neměl vůbec na mysli. Cituješ části mého příspěvku, proto tvůj projev křiklouna beru jako reakci na můj příspěvek. Došel jsem k závěru, že s fanatiky nemá vůbec cenu diskutovat, protože ve své zaslepenosti nedokáží připustit možnost, že ne vždy mají jen oni patent na pravdu a kopají kolem sebe jak splašení osli.

Wolf (6.4.2008 14:33:56)

Zato ty si ve svem "ledovem klidu" uplne nezaslepen ze? :) Nektere casti meho prispevku se vubec netykali tebe, ale ostatnich kteri si tu potrebuji dokazovat, ze my jsme uplni idioti co nedokazi stahovat a nebo nam tu vnucuji, ze je pretizen rapidshare. Kdyz teda vemu tvuj prispevek poporade: "Mám od nich ADSL od roku 2003 a za celou dobu, kdykoli byl nějaký problém (celkem asi 3x), stačilo zavolat operátoru, nebo technikům, slušně, ale nekompromisně s nimi jednat a každý problém byl promptně vyřešen." Sem na tom zhruba podobne, 3 vetsi problemy, ale zkusenosti naprosto opacne, prvni problem se tahl tydny a sam TECHNIK O2 mi pak rekl, ze sem nebyl dostatecne durazny pri prosazovani svych prav.... tak co si o tom mam proboha myslet? Druhy problem se tykal zmeny rychlosti, kde sice stale nechapu, proc me ADSL bylo chvili UPLNE ZRUSENO, ale dobra, nekdo se treba jen "prehmatl". Treti problem sem tu popisoval asi pred pul rokem a tam pravda sem byl uz opravdu nekompromisni, protoze co operatori a technici O2 predvadeli, to byla opravdu parada. Takze dobra, beru vasi zkusenost s O2, ale verte zase me, ze to ze vy mate zkusenosti take, neznamena ze ostatni je nemaji onake a ze to vubec nemusi byt zpusobeno slusnym jednanim. Ale opravdu si nemyslim, ze to ma neco spolecneho, s omezovanim konkretnich serveru ze strany O2. "Křiklouni, kteří si myslí, že byla dotčena jejich práva, prostudujte si svoji smlouvu, ale dokonale a všeobecné podmínky." Vsiml sem si, ze oznaceni lidi jako napriklad "kriklouni" a obraty jako "Došel jsem k závěru, že s fanatiky nemá vůbec cenu diskutovat" potrebuji pouzivat lide, kteri spise zadne problemy nemaji a potrebuji ostatni oznacovat jako "spodinu", protoze se chteji branit proti tomu co nepovazuji za spravne. Takovito lide pak vypadaji na oko "desne chytre a rozumne" ale samozrejme velmi ironicky, presne tak na me pusobi i vas predchozi prispevek, myslim si, ze i vy si myslite, ze mate patent na pravdu :) "S Rapidem jsem pozoroval jisté problémy už od konce ledna. Několik výpadků s totání nedostupností, párkrát omezena rychlost stahování. To vše v době, kdy se o zrušení FUP nevědělo." Ano, ja sem je pozoroval take, ale ty problemy se tykaly bud konkretnich serveru RS, nebo konektivity, ale naprosto se to netykalo pripojeni O2, tudiz opet nevidim duvod tady tohle vytahovat.

Wolf (6.4.2008 14:34:06)

"Ty problémy v poslední době jsou jen logickým vyústěním zrušení FUP. Všichni, co měli datový limit pár Giga si teď myslí, že musí strhnout linku, když je to za stejnou cenu a bez omezení. Oni, až si postahují všechny blbosti a zaplácají si jimi disky, tak se vše vrátí k normálu a vše bude fungovat tak jak dřív." Ne, to je opravdu jen vas pocit, ze nekdo potrebuje "strhnout linku", podejte mi dukazy o tom, ze "Všichni, co měli datový limit pár Giga si teď myslí, že musí strhnout linku" a muzeme se bavit, tohle je vas vykrik do tmy "krikloune" :) O tom k cemu se pouziva internet jsem se dost vyjadril v mem predchozim prispevku. "Takže trpělivost. A pokud někdo nechce být trpělivý, tak ať změní providera (pokud může), nebo se obrátí na telekomunikační úřad, nebo přímo na soud a soudí se s O pro porušení smlouvy. Věřte, že tam na vás vytáhnou jednu větičku z Všeobecných podmínek, či poznáku ze smlouvy o agregaci a končíte." Ano, take vim, ze by na nas jednu takovou veticku pouzili, ale reknete, fakt to neni svinarna? fakt se vam libi, ze O2 kontroluje nejspis kazdy paket ktery pres internet posilate? fakt se vam libi, ze kdyz se nekomu zachce, tak ma moznost proste vam zkrouhnout jakykoliv server? me by zajimalo, co by se stalo, kdyby O2 omezila treba seznam, google, youtube... jestli by ste to bral taky takhle optimisticky. Takze prosim, nechte si sve poznamky o tom, jak jsme my, co internet vyuzivame ... eee pardon "zli stahovaci fanatici" strasne zaslepeni. Jak se vubec opovazime myslet si, ze neco jako "rizeni datoveho toku" pripomina spise praktiky cinske vlady ohledne internetu.

Wolf (6.4.2008 12:01:14)

Nejspis neumis cist, stezuji si tu hlavne uzivatele kteri PA maji a kteri maji od O2 potvrzeno, ze omezuji RS. Tudiz nepripoustim to, ze pomale stahovani je kvuli RS, ne, opravdu neni, je kvuli O2. Stahovat z RS slo plnou rychlosti do 1.4., nevim proc bych ted kvuli tomu, ze mi nekdo urcuje ze kterych serveru stahovat muzu a ze kterych ne, mel platit navic VPN tunel. Ja naopak nechapu, jak nekdo jako vy muze souhlasit s praktikami O2, kteri vam maji moznost diktovat co muzete a co ne...