Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > 'Bezpečnostní akce' proti Valeskimu, úspěšnému řediteli Eurotelu

'Bezpečnostní akce' proti Valeskimu, úspěšnému řediteli Eurotelu

DSL.cz (29.4.2004 12:00:00)

Odvolání jednatelů Eurotelu bude znamenat škody pro internetové uživatele i pro stát ve formě nižšího výnosu z privatizace.

Pepa (29.4.2004 12:06:58)

i když asi Berdár žádná hvězda nebude, teď se bude muset snažit aby ukázal, že umí i něco víc než intrikařit se Standou Grossem. Budoucnost internetu od Telecomu bych tak zle neviděl.

TNX (29.4.2004 13:21:27)

Vas optimizmus bych chtel mit. :-(

QNX (29.4.2004 13:40:18)

PEPA je krycí jméno pozitivních příspěvků na Telecom, který za to platí agentuře xxyy.

Kamil (29.4.2004 15:01:08)

Neumí.

Tomas (29.4.2004 13:39:11)

No já si vsadím na to, že až někdo koupí CT, tak Valeski se na 90% vrátí. Tato šance poroste, pokud by přesvědčil nějakého prozíravého velkého finančního investora a koupili to v horizontu 3let. Velké telekomunikační firmy se stále ještě vyhrabávají z recese po posledním investičním boomu a proto taky zatím žádná nejeví eminentní zájem. Ale jestli půjde celosvětová ekonomika správným směrem, tak za 3-5let to bude jinak. Kdo na tom všem prodělá jsou určitě čeští zákazníci a dále jako majitelé a majoritní akcionáři občané ČR. Kdo naopak vydělá je zcela evidentní.

MIlan (29.4.2004 15:00:33)

Přesvědčovat někoho aby koupil ČTc, to jsi se asi pomatl. To by musel být naprostý BLB.

Tomas (29.4.2004 16:46:06)

Proč, když CT vlastní EUROTEL a při postaveni jaké má CT na našem trhu? Co se týče samotného CT, pokud by byl veden a řízen spravným směrem a především pak silně orientován na zákazníka a výnosné datové služby, tak by to mohla být úspěšná firma. Rozhodně nesdílím názor, že klasické telecomy jsou mrtvé. Ty které však nereagují na měnící se podmínky a nevyužívají vlastní potenciál a výhody však rozhodně ano.

Anonym (29.4.2004 21:16:45)

Vubec nevite o cem mluvite

Minio (29.4.2004 17:13:40)

Pokud si chcete precist jak uvazuji nekteri jini lide tak se kouknete na www.akcie.cz k diskuzi u akcii CTc.

Petr (29.4.2004 17:42:12)

na tomto serveru jsou lidi, kterým jde více o rychlý a kvalitní internet, na serveru akcie.cz jsou ti, kteří krátkodobě spekulují s akciemi Telecomu (nemyslím to ve zlém) a nehodí se jim do krámu žádné šťourání do mizerného řízení firmy, protože pak jejich akcie klesají. Je užitečný znát pohled obou stran.

Arnošt (29.4.2004 20:24:21)

Tady se uspech neodposti, ale na druhou stranu muze byt krysou, co se po prodeji vrati.

rn (30.4.2004 22:31:03)

http://www.isdn.cz/clanek.php?cid=5726 Jaký by asi byl hospodářský výsledek Telecomu bez Eurotelu?

Raxy (2.5.2004 18:32:15)

Mezi 3-4 miliardami ztráty...

Keddie (1.5.2004 12:38:57)

Njn, kdyby taky nas mily telecom zacal misto nabirani manageru a vyhazovani normalnich lidi taky treba neco delat. Nekdy mi prijde, ze zachvili zacnou ADSL snad chodit instalovat sami manageri. ;o)

motofoko (9.5.2004 21:28:07)

nevím, jaký je valeski prítel internetu, mozná u lidi, co nic o telekomunikacich nevedi, nenapada me nic, co tady pozitivniho udelal. taky jsme snad v pravnim state a personalni otazky si resi vedeni firmy a ne najaci odbornici z ulice. nikdo neni neodvalatelny a nenahraditelny. vysledky eurotelu horsi bez valeskiho nebudou.

Miroslav Šilhavý (9.5.2004 21:33:52)

;-) celé je to v této diskusi o tom, kdo si udělal image "příznivce levného internetu" a kdo ne; máte pochopitelně pravdu, že se chování velkých firem, jako je ET, ČTc, ČRa, TM atd. výměnou generála nezmění... Také si všimněte, jakou má popularitu GPRS, i když je prakticky nepoužitelné; jde jen o to, že se opět zalíbilo "odborníkům z ulice", kteří si naivně myslí, že je to krok "vstříc lidem" a ne "vstříc penězům", o které v _libovolném_ businessu jde především.

JM (10.5.2004 09:17:24)

Je blbost ze je GPRS nepouzitelne. Mam s tim osobni zkusenosti a musim rict ze je plne dostacujici. Stahnu i nekolik desitek MB velke soubory a na bezne brouzdani internetu je to uplne v pohode. A to tak, ze jsem sve zrusene ADSL nehradil GPRS nonstop, platim 1/3 ceny, rychlost je sice nizsi, ale nemam obavy o nejaky limity apod. (BTW: kdyz jsem u ADSL pretahnul 10 GB limit, tak mi rychlost poklesla pod rychlst GPRS!!!)

Anonym (10.5.2004 10:45:24)

GPRS jsem mel, cely den zaply download a za den se stahlo tak 10 - 15 MB, pro brouzdani naprosto nepouzitelny, nacetla se tak kazda 20. stranka, emaily vecne nesly posilat a kdyz uz se nejaky podarilo poslat, tak to byl svatek. GPRS uz nikdy vice !!!!

JM (10.5.2004 14:52:03)

Verim ze se to klidne mohl stat i hodinovej vypadek, ale celej den? Nebyl problem spis ve spatnem nastaveni? Nemam zkusenost s T-Mobilem ale Eurotel Data Nonstop mi funguje v pohode a stahuju i desitky MB velky soubory (sice si pockam, ale vetsinou se dockam = spojeni mi nepada). Co se prohlizeni WWW tak uplne bez problemu, subjektivne lepsi pocit nez na dial upu. shrnuti: pripojuji se ve nejcasteji v Brne, dale jeste ve Znojme a Praze a pripadne behem cesty mezi temito misty a vsude v pohode.

Washek (10.5.2004 18:55:40)

S pingem okolo 1000ms je brouzdani jedna basen ;) P.S.: Vim, o cem mluvim. Sam to obcas na mistech bez pevneho pripojeni pouzivam a vzdycky sem rad, kdyz se vracim i k mizerne fungujicimu adsl.

JM (10.5.2004 13:26:59)

http://www.euro.cz/id/c9plqtycdw/detail.jsp?id=60921 - zase další Berdárova snůška nesmyslů a polopravd