Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Radiokomunikace (ne)ruší FUP

Radiokomunikace (ne)ruší FUP

Anonym (7.4.2008 00:00:00)

A další novinky nedávných dní: Všechny epizody South Park na internetu ― (Nejen) Google Docs už i v offline režimu ― Windows XP bude na trhu déle ― a více...

Sheep-Master (7.4.2008 19:10:03)

(Teď ale už přišly se stejnou nabídkou jako konkurence a FUP ruší, ale má to jeden háček: jde pouze a jen o časově omezenou akci. Zákazníci Classic ADSL si tak mezi 1. dubnem a 31. květnem mohou vyzkoušet, jaké to je mít datově neomezené připojení. Pokud ho budou chtít využívat i posledním květnovém dni, nezbude jim nic jiného než přejít na trvale datově neomezenou službu Premium ADSL.) Tomuhle říkám vstřícnej krok k zákazníkům, ani se mi tomu nechce věřit, radiokomunikace vždy byli v něčem lepší než O2... Jakožto jejich zákazník sem zklamenej...

Anonym (8.4.2008 08:46:31)

No co se tyce jejich sluzby classic ADSL, tak nevim o nicem, v cem by byla lepsi nez klasicka ADSL od O2. To ovsem neplati o sluzbe premium, ktera ale nejde zridfit vsude. Ja si poridil premium uz davno a jsem na max spokojenej, jede stabilne a ma podstatne rychlejsi upload, navic si nehrajou s omezovanim torrentu a DC, aspon ja to nepozoruju. CRA byly driv mnohem vyhodnejsi, protoze neuplatnovali FUP. Dneska je to hlavne o cene, takze bych uz asi vybiral i mezi jinejma poskytovatelema, teda krom kyslika ;-)

Anoym (8.4.2008 12:30:53)

U Classicu nejaka ta vyhody byla - vetsi FUP a pevna verejna IP v cene...

Jindra (9.4.2008 21:39:47)

Já jsem praktikama ČRA taky zklamanej. Všichni operátoři postupně navyšujou rychlosti, automaticky a všem. Jenže ČRA jen na žádost a okamžitě se musí podepsat nový úvazek na rok! Např. teď při přechodu z 2 na 4 Mbit.