Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Už dnes Windows XP SP3 pro OEM

Už dnes Windows XP SP3 pro OEM

Anonym (21.4.2008 00:00:00)

A další novinky nedávných dní: Skoro polovina Čechů má přístup na internet ― Rusko: Povinná registrace WiFi zařízení ― Piráti zahájili ofenzivu ― a více...

Pavel (21.4.2008 07:50:26)

..no jen čekám kdy si to přečte Langer a jeho junta..podle mě u nás se to nedělá jenom proto, že je to zatim nenapadlo. TO přece nejde aby si každej soudruh takhle vysílal jak ho napadne, ne? Co kdyby to byl hentenoný ..no...terorista, ne?

franta (21.4.2008 10:50:40)

Já bych byl pro, ale ze zcela jiného důvodu. Když vystrčím anténu za okno, tak v Netstumbleru vidím beze srandy 290 wifi věcí! Takže u nás wifi nepoužitelné. Pokud by registrace tomuto dokázala zabránit, bylo by to k něčemu. Ale o tom lze víc než pochybovat v této zemí...

heh (21.4.2008 13:50:12)

ty si riadny franta... po prve by sa na to skoro kazdy kaslal, sak nech ma vystopuju... po druhe wifi vzniklo pre zjednodusenie zdielania v ramci maleho priestoru, az na par ludi co to zacali pouzivat na daleke spoje s externymi antenami a po tretie, aj keby ti ostalo v nestambleri vietit len 100 sieti, aj tak je to este stale zarusene pasmo, lebo naj su len tri kanale a celkovo je ich 13... predpokladam ze hovoris o 2,4 pasme....

franta (21.4.2008 14:53:41)

Ano, teoreticky jich je 13, prakticky jen 3, bohužel. http://www.moonblinkwifi.com/2point4freq.cfm Ale i kdybych uvažoval všech 13 kanálů *2 polarizace, tak teoretické přípustné maximum je 26. Bohužel, tak to dopadá, když se dá něco volně k dispozici.

pepik (21.4.2008 17:02:18)

teda nevim, tam kde bydlim ja, rodinne domky neni problem, a wtf jaky maji asi dosah notebooky a dalsi wifi blbinky jako routery AP, atd... sotva pres 2 pokoje (sotva 2 zdi), takze ani v huste osidlenym panelakovym sektoru nemas nic zarusene, leda, ze bys bydlel vedle hodne magoru, co maj anteny s xx km dosahem-- ale ver tech lidi je aspon u nas malo, neb upc a o2 atd.. maj slusne pokryti lidi a kabel je proste kabel jinak osobne si myslim , ze u zarizeni s vetsim dosahem bych byl pro registrace, preci nemuzou zarusit cele okoli-- znam i par typku co mozna i porusuji zakony tim ze upravuji sve anteny

pepik (21.4.2008 17:11:32)

jeste bych dodal, to ze vidis ty site jeste neznamena , ze si v pasmu, aby jsi s nimi mohl komunikovat, takze pokud mluvis o ruseni vetsina z tech vzdalenejsich te rusit ani nebude, ale nevim co mas za antenu, atd.. je to slozita vec, ale neverim ze by u nas wtf v Praze jako celku bylo nejake extra velke ruseni, urcite jsou mista s vetsim poctem wifin, ale osobne neznam nikoho a zadne misto , kde by byl tak velky problem s rusenim, ze by to nechodilo ale jak rikam nikdo nevi vse, a registrace by dle mne byla vhodna u zarizeni jen s velkym dosahem i pres prekazky(treba od 500+ metru) notebook wifiny, co sice zvladnou 100metru venku pri viditelnosti u mne nejsou prave wifiny, jen nahrada malych lokalnich LAN , kdo by porad tahal sem a tam po byte ty kabely preci ci po kancelari apod..

drak (21.4.2008 21:35:01)

Upřímně řečeno se podobná pitomost dá očekávat jedině v zemi jako je Rusko, Čína nebo třeba Barma... Při těch výkonech a reálném dosahu který ta zařízení obvykle mívají je to v podstatě zbytečné a trapné. Při pověstné vstřícnosti a ochotě ruských byrokratů se upřímně divím, že se už dávno nestali oběťmi nějaké defenestrace. Rozhodně by si to zasluhovali. Třeba to těm nemístně trpělivým Rusům konečně sepne v bedně a udělají sami pro sebe něco užitečného ale obávám se, že se nezmůžou na nic jiného než zoufalé postávání ve frontách tak, jako obvykle když jejich hlavy pomazané vymyslí a začnou realisovat nějako nejapnou kravinu, jako je třeba tato.

Tinker (22.4.2008 21:43:50)

Doufám že Skype skončí, supernody jsou příšerný(ještě že jsem se ho zbavil dřív, než jsem dostal pevnou IP)! Nejlepší je ale když má někdo Skype a nedokáže přiznat že to je zrovna ten program, co mu zpomaluje internet :) Sip & Jabber Forever!