Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Rozdil u O2 mezi byvalym Extreme a soucasnym tarifem

Rozdil u O2 mezi byvalym Extreme a soucasnym tarifem

koki (22.5.2008 18:10:51)

Jake mate zkusenosti? Kdysi jsem mel tarif Extreme 4mega a byla pohoda.Ale jako spravny vycuranek :-)) jsem po zruseni FUP presel na obycejny 6mega. Ted mam ale problem napr. na Rapidu. Obcas potrebuji z neho neco stahnout a odpoledne to je katastrofa.Rano to frci.Ale jestlize stahujete necelych 100MB na 6megove lince 2 hodiny tak to je trochu moc a cloveka to nasere.Upozornuji ze nejsem zalohovac internetu. Zajimalo by mne zda uzivatele co si ponechali byvaly Extreme maji stejne problemy. O2 se kdysi dusovalo ze Extremisty budou v budoucnu uprednostnovat pred "normalnimi" tarify.

Anonym (22.5.2008 19:15:46)

EXTREME je uplne stejny jako normalni net. stejne pomaly... doporucu prejit na jineho poskytovatele

Dave (22.5.2008 19:20:13)

Ja mam O2 Extreme 4Mbit a rapid mi jede naplno v jakekoli době, a bylo mi jasne ze to takhle dopadne, O2 zruší limity udělá velkou reklamu ale omezení dá jinam, normalka co jste čekali. Zustanu u Extremu ať se děje co se děje.

Tomas (22.5.2008 19:29:48)

Já jsem se odhodlal změnit O2 Extreme na O2 Duo mobil, takže už teď mám vlastně obyčejný tarif 2Mbit, rychlost bych řekl že je stejná jede to kolem 200-210 KByte/s. Hned vedle v bytě máme druhou pevnou linku zřízenou asi před měsícem s internetem s obyčejným tarifem bez mobilu také 2Mbit a tam to nikdy více než 170-180 KByte/s nejelo, když jsem volal na hotline řekli mi že to je takhle omezený kvůli zrušení FUP. Rapid jede taky stejně, mám teda premium.