Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > limit stahovani u ADSL II.

limit stahovani u ADSL II.

Dexx Narsil (4.6.2008 23:53:12)

nevim proc ale v puvodnim vlakne me nejdou odpovedi, takze to pisu do novyho. mam Skynet Flexi Natural 1:50 4096/256

Anonym (5.6.2008 00:07:04)

Já mám stejný problém, mám Skynet Flexi DSL 2048/128. Problém je v tom, že se nám změnily smlouvy, oni (u mě Skynet) trošku zvedli cenu zároveň s těmi daty nad limit a tím s námi (myslím, že nás bude opravdu hodně) pěkně vyjebali, protože, když se mění cena ve smlouvě, tak to musíte nejdříve písemně nebo majlem potvrdit, než vám to zaktivují. Vím to určitě (bohužel teprve teď, když platím přes 1200,-), protože mám tohodle poskytovatele dlouho a vím jistě, že jsem to potvrzoval majlem pouze jednou a to když se v roce 2006 přecházelo ze 128 na 512 download a zdražovalo se ze 333,- na 379,-,. Žádnou jinou změnu jsem nikdy potvrzovat nemusel. ..... A co se týče těch alternativních pijavic. Tak já jsem si internet zařizoval v době, kdy mi FUP u O2 nebyl ani trochu sympatickej a měl jsem už tenkrát pevný IP, což tehdy taky O2 nenabízelo.

Dexx Narsil (5.6.2008 00:16:07)

taky sem teda nic nepodepisoval, nepotvrzoval, takze to prome znamena jedinou vec, ukoncuji spolupraci stouto firmou. tyhle praktiky se me teda vubec nelibi. O2 sem taky nechtel kvuli tou jejich FUP co meli drive. no tet se rozhoduji teda mezi O2 a volnym

Dexx Narsil (5.6.2008 00:21:51)

no jeste sem se dival natu fakturu. tak cenu tam mam porad stejnou, ale sou tam proste zauctovany ty data nad limit. no zitra volam a uvidim co bude, ale nejspis to fakt ukoncim. jinak u O2 je dobra cena na 1/2roku sleva 50%, ale nenabizej pevnou IP volny ano, takze nevim jak se rozhodnout no

Anonym (5.6.2008 00:38:58)

mě to teda taky pěkně vytočilo, každopádně přejít k někomu jinýmu můžeš, protože tak jako tak tě to bude stát to upsání na dalších 12 měsíců, je fakt, že mi to stejně nikdy nejelo víc než 207kb/s

Dexx Narsil (5.6.2008 11:00:10)

tak sem tam volal, rekli me samozrejme neco otech zmenach cen atd. ale hlavne me rekli, ze datovy limit byl zrusen jen u novych zakazniku a ja jako stavajici si musim sam zazadat emailem o zruseni toho limitu, nebot oni nejsou opravneni me smlouvu sami menit, coz bych treba chapal, ale co nechapu je to ze otom nikde nenapsali ani radek. zadny email a ani na svych strankach nic otom neuvedli, takze vyjeb nejvetsi. nakonec me pani naznacila, neco vtom smyslu, ze si zato muzu sam, nebot sem si mel zavolat vtom dubnu kdyz se to rusilo a radsi se informovat. jako naštvat se, si myslim, ze odtoho tam sou aby proste podavali info zakaznikum a ne abych si ja tam jeste volal, mam svoji praci, kde poskytuji taky sluzbu zakaznikum a musim se one sakra starat a porad onecem informovat aby nevznikl nejaky problem a nesli jinam a tak si to predstavuji i od druhych. cili skynet jako poskytovatel adsl pripojeni ma nejakou peci o zakazniky tak by se meli one sakra starat a ne jim jeste vykladat ze si zato nakonec muzou sami.

Ravenlord (8.6.2008 22:53:22)

Mě přišla stejná faktura s navýšením o limit dat. Jako advokát jsem jim to tvrdě vysvětlil, že se klidně budu soudit, protože na jejich stránkách a nějaký aktivaci není nic. Je tam uvedeno, že data byly zrušeny a net je bezlimitní. Druhý den mi přišla nová faktura, již opravená bez limitu dat a cena jaká měla být. Jen to zkoušejí, samozřejmě je pro ně výhodný nechat si od lidí zaplatit i za data. Je třeba se jen ozvat a nenechat se.