Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Vytvořte si instalační CD Windows XP s SP3

Vytvořte si instalační CD Windows XP s SP3

Anonym (11.6.2008 00:00:00)

Třetí servisní balík je nějakou dobu mezi námi. Začínají se ale množit dotazy, zdali není lepší Windows XP nainstalovat s integrovaným SP3, a pokud ano, tak jak na to. Existuje více způsobů. My je vám dneska ukážeme. Můžete přitom přidat i své aplikace nad rámec SP3.

Mach (11.6.2008 08:36:19)

Doporucuji, pri pouziti postupu aplikaci nLite, po vytvoreni ISO obrazu vyzkouset ho nejprve ve VMwaru. Nekolikrat se mi stalo, ze se instalace z vytvoreneho CD nezdarila. Mimo jine si setrite i media CD-R.

Magda (19.7.2008 20:20:27)

Užitečný článek. Mám notebook Fujitsu Siemens Amilo L 6820. Po přeinstalování starších Win XP Pro mi to nedovolí nainstalovat rovnou SP3 (přestože snad má obsahovat všechno z verzí předchozích), musím nejdříve začít s SP2. Kromě toho, bez instalace chipsetu staženého ze stránek výrobce PC, mi žádná aktualizace nerozchodí USB 2.0, fyzicky je mám, ale chovají se jako USB1. Po instalaci chipsetu je nechám zaktualizovat a už se chovají normálně. Ocenila bych radu, jak v takovém případě při vytváření instalačního CD postupovat... Díky.