Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Hudba ke stažení za paušál, nebo jen hloupé lákadlo?

Hudba ke stažení za paušál, nebo jen hloupé lákadlo?

Anonym (13.6.2008 00:00:00)

Možná to víte, možná ne. Na českém trhu se objevila „revoluční“ služba: za paušální poplatek si člověk může stáhnout „neomezeně“ hudby. A to vše „legálně“. Avšak má to svá velká „ale“.

kanos (13.6.2008 05:14:38)

Otřesné,na to se nedá už ani nadávat.

Pavel (13.6.2008 08:52:59)

To ne, na tohle už nadávky nestačí, nejsem přiznivcem násilí, ale někdo by tu potřeboval pořádně dostat.....

Honza (13.6.2008 09:32:25)

ja hlavne nechapu lidi co tohle vyuzivaj

Jesus (18.6.2008 07:57:48)

Asi nikdo, kdo je trochu normalni.

Jaxx (13.6.2008 10:53:30)

me uz takova sluzba neprijde ani smesna ale spis jako velky trapas :)

Anonym (13.6.2008 11:11:42)

Stejně na to DRM půjde nějak vyzrát a stáhnou si crack co to převede do normální MP3. Já bych to tak černě neviděl.

Coellon (14.6.2008 17:17:25)

Aproč by to někdo dělal? Proč bych měl za něco platit a potom s toho pracně dostávat DRM? Navíc jistě nelegálně, to si tu hudbu raději stáhnu legálně s rapishare.

Kessara (13.6.2008 13:26:29)

I tahle šaškárna si nějaké své kupce najde...ale z řad tzv. "pirátů" (není u nás stahování hudby legálni i tak ?) to nejspíš nebude. A IMHO i těch pár co tu službu zkusí si už další měsíc nezaplatí až zjistí že to nenacpou do své MP3jky nebo mobilu.

heechee (13.6.2008 19:53:22)

Ono je to pořád stejné. Ten, kdo platí, nejenže musí utratit nějaké své peníze, ale ještě je otravován věcmi, jako je DRM nebo nepřeskočitelné upozornění na DVDčkách. :-(

pecan07 (14.6.2008 16:05:12)

Tak tahle služba je nejspíš jen pro ty, co si nedokážou na internetu najít muziku zdarma... Stačí trochu zagooglit a všechno se najde... I zdarma a legální cestou. A těšte se, až se Qtrax rozjede naplno, neomezené downloady zdarma, zatím mají v databázi přes 9 milionů skladeb, ale ještě to přibude... Našel jsem tam i takové alba, které byly jinde prakticky nesehnatelné.

Anonym (18.6.2008 17:15:04)

A kdy se to má pořádně rozjet? jsem to zkoušel před 1-2 měsícema a byl jsem dostatečně zklamanej:( po hodině snažení jsem sosnul jednu skladbu a to jen proto že už jsem hledal čistě něco co jde stáhnout (navíc se to nedalo poslouchat:P - proste se mi skladba nelíbila;) )

Tinker (14.6.2008 19:46:50)

OGG je stejně best ;) Hádám že to s tim DRM bude asi z důvodu, že ten server má podporu Micro$osftu - v Čechách to asi nikoho nenapadne, ale v USA by mohli něco jako i-legalne klidně zažalovat za klamání zákazníků atd. - v USA projde všechno :(

daweo (18.6.2008 17:12:28)

já myslím že kdybych se o to nezajímal od počátku a díky tomu se nedozvěděl věci, které mne od této služby odrazují a objednal si ji, tak bych pak zkusil na tu firmu poslat minimalne coi ;) - ale tak od září nebo od kdy mají zavést zaslíbené mp3, tak snad to tak bude (informace byla sdělena přímo z i-legalne.cz). Pokud ještě rozšíří sortiment, tak budeme všichni spokojeni, když mp3 budou v dostatečné kvalitě.

Anonym (16.6.2008 15:26:54)

Ti fakt dělají z lidí úplné idioty. No a jelikož jsme češi, tak si to necháme líbit. Klasika

Protector (16.6.2008 23:51:01)

Jooo, půl milionu a v trancu kdosi neznámý (nějáký Tádžikystánský "Dj"), kdo ani trance nehraje, fakt ubohej "obchod".Když chci slyšet ty sra... jako hiphop atd, co tam maximálně nabízejí, tak si můžu rovnou pustit rádio, kde mlejou 5 písniček dokola

Ben (17.6.2008 18:00:12)

Čechy = vyc*cánků ráj! Tohle je přesná ukázka toho, že s poctivostí nikam dojít nejde... I když se člověk chce snažit - brzy ho to přejde. A je jedno zda se jedná o muziku nebo o jěždění po silnici anebo o zákonodárství. Šmejdům "Čechy země zaslíbená". Kdo krade, šidí, oje*ává tu má prostě odjakživa zelenou. A tahle vláda se ani nesnaží to zvrátit - ba naopak. Sama nám na sobě ukazuje, že čím větší vyc*cánek a haj*l, tím se mu daří lépe. Jaký je šéf = taková je firma. Jaká je vláda = takový je národ. Je to smutné, žel pravdivé :-((