Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nápady milovníka počítačů

Nápady milovníka počítačů

Anonym (14.6.2008 00:00:00)

Můj strýc je blázen. Takový ten milý blázen. Veselá očka mu vždycky zasvítí, když něco vymyslí. A většinou by ho zavřeli do blázince, kdyby podobné věci provozoval na veřejnosti. V kruhu rodinném se však cítí pevný v kramflecích. Jako tuhle...

Kukal (14.6.2008 06:04:35)

Teda Lipso, koukam ze jsi po strejdovy......(taky naprostej magor)

Martin (14.6.2008 10:12:42)

A ty se nauč česky, Kukale, "po strejdovy", že tě hanba nefackuje!! Náhodou článek je super, skvělý způsob, jak se vypořádat se závislostí na informačních technologiích. Pozdravujte strýce:)

hele (14.6.2008 11:26:40)

Od kdy píše Kukal hrubky? Proč si půjčuješ cizí jména, napiš prostě anonym. Jinak jsem se fakt bavil.

Anonym (15.6.2008 14:09:40)

Mrvokárci se opět projevili .... Sere pes.

Nargon (14.6.2008 10:02:38)

Jeste by to chtelo doplnit fotografiemi :) U nekterych veci se mi tomu nechce nejak verit.

Anonym (15.6.2008 14:17:03)

Taky se mi to zdá tak trochu účelně "umělecky" přikrášlené . Člověk se pobavil ale věřit se dá tak tomu pomalovanému monitoru . Jinak u 90% monitorů je ovladač opravdu nepotřebný . Linux si s tím hlavu neláme a windows užívá spokojeně defaultní monitor . Pokud si chci hrát s barevnými profily použiji adobe a vytvořený profil je přesně takový který mi vyhovuje .

Bobrnautus (14.6.2008 13:37:31)

Tohle ještě nic není, různýhc všeumělů po internetu běhá..... Já třeba znám člověka, který si svůj manažérský telefon nokia (jedna z těch hraček, kterou když rozevřete, objeví se malý display a klávesnice) vylepšil o naprosto netradiční způsob nabíjeni, světe div se, jdou mu k tomu připojit 9voltové baterie a dokonce mu to prý i nabíjí. :-) Další kámoš je také pěkné zvíře, než vloží do mechaniky cd/dvd, pečlivě jej očistí kosmetickým štětečkem asi za 6 stovek, když někomu něco vypálí, samozřejmě nechá to cd projet přes whereisit, kde nezapomene uvést, komu a kdy onu placku vysmažil, prý pořádek musí být. :-) Asi aby měla BSA potom méně práce. :-) A třetí borec je taky perla, v počítači má chlazení provedené tím způsobem, že to jakýmsi podivným způsobem napojil na klimatizaci, sice mu v tom počtíači občas trochu kondenzuje voda, ale chlazení je to prý vynikající. :-) Ale ukažte mi někoho, kdo je dneska normální. :-)

James (16.6.2008 12:05:00)

Super :) proste me to pobavilo a hned se mi lip pracuje. I ode me pozdravuj stryce...

HonzaV (16.6.2008 21:39:54)

jen pro pořádek: klůcek je hadr - chtěl bych vidět, jak na něm opéká buřtíky.

Anonym (23.6.2008 21:20:25)

Klůcek je malý klacek nářečně. Přeneseně i malý penis.