Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nenačítají se některé web. stránky - Win Xp SP2

Nenačítají se některé web. stránky - Win Xp SP2

Houbos (28.6.2008 20:20:11)

Zdravím, už 2. den se mi bůhvíproč nenačítají určité stránky (načítají se nekonečně dlouho, resp. pár záložek jsem nechal a je to už přes 5 hodin). Pro příklad: načte se mi titulní stránka Google.cz i com, ale hledání nejde. Načte se Seznam, ale hledání ne, Gmail vůbec nejde. Původně jsem svaloval vinu na poskytovatele (O2) a na router (Asus WL-600G), ale tím to není. Zkoušel jsem internet z live cd Ubuntu 7.10 a žádný problém. Chyba musí být tedy někde v systému. Nejsem si vědom žádného zásahu do nastavení, malware to snad nebude (opravdu nebude). Firewall a podobné věci nepotřebuji, nemám je. Jediné do mě napadlo byl výpadek některé služby v services.msc a pak ipconfig+tracert. Vše se jeví v pořádku. Dále, pokud zadám ping např na seznam.cz, vypíše se "Ping request could not find host... Please check the name and try it again". Z prohlížeču ale i tak jde... Tohle bude asi nejdůležitější informace. 1 změna přesto je (naposledy to tam nebylo), ve složce Network connections se objevilo připojení Incoming connections, po rozkliknutí je to LPT port. Obávám se, že mi zde nikdo neporadí, ale za pokus to přesto stojí... Je to PC používané na internet, hudbu a filmy, takže nechápu, kde se co mohlo pokazit. Další důvod, proč mít Leoparda raději.

Houbos (28.6.2008 20:22:58)

Málem bych zapomněl, DNS jsem překontroloval, tam problém asi nebude (kam mé znalosti sahají).

Houbos (28.6.2008 20:32:06)

Dále jsem zkusil ještě párkrát ping. Teď je seznam.cz pod 15 ms, před chvilkou (15 minut) nešel vůbec. Google+Gmail jsou na tom hůře, 130ms, ale jsou nalezeny.

Anonym (28.6.2008 20:44:51)

Zkus Winsockfix - možná pomůže (a pokud pomůže, tak máš velkou šanci že tam sedí nějaká breberka)

Houbos (28.6.2008 21:21:23)

Zkusil jsem, ale problém přetrvává - žádná změna. V Network connections se usadila 2 nová připojení, která tam dle mého nemají být, viz obrázek: http://img238.imageshack.us/my.php?image=netug0.jpg. Vyobrazeno je rozkliknutí Internet Connections. Není to například nějaký sofistikovaný vir? Čas připojení vůbec nesedí a počítá se po 2 sekundách.

Houbos (30.6.2008 12:21:06)

Problém byl natolik neobvyklý, že jsem raději přeinstaloval systém, vše zabralo ani ne hodinu. prosím o LOCK

Torentso (4.7.2008 22:57:24)

Ahoj mě se to take stávalo nevím jestli to stejné nebo něco jineho ... ale nenačítalo mě to stránky dal jsem domu (seznam.cz) a už mi to tam hledalo nějáké blbosti ..... nebo mi to ukazovalo HTML tagy .... taky jsem přeinstaloval windows... a pomohlo to na měsíce myslím a musel jsem to znova přeinstalovat.... a dodneška jsem nepřišel na chybu. Velice by mě to zajímalo ... prosím tedy o radu ... jinak dnes používám Operu dříve jsem měl Firefox

Houbos (16.7.2008 22:21:18)

Pokud to samovolně načítalo "nějaké blbosti", pak musela být v počítači přítomna nějaká havěť. Vše tomu nasvědčuje. Řešení: nenavštěvovat závadné stránky nebo zapezpečit firewallem. BTW: ani teď s odstupem nevím, v čem u mě byl problém. Zlatý 1. ADSL modem, co jsem kdy měl. USB Sagem F@st 840 - byl rychlejší, žádné problémy s forwardingem portu 80 (doteď mi nejde) ani tento poslední.

ondřej (15.2.2012 13:41:31)

ahoj me se to taky stava napisu nakou stranku a vubec nenacte nevite cim to je diky