Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > DNESKA KONCI XP !!! CO S TIM?

DNESKA KONCI XP !!! CO S TIM?

ccf (30.6.2008 01:03:20)

DNESKA KONCI XP !!! CO S TIM? to je ale v haji... zkurv majkrosoft a jejich podelany visty

Anonym (30.6.2008 02:57:16)

ano, podelany visty, podelany XPcka.. zlaty Win98.. Ne, ted vazne.. mam dualcore opteron170(@3Ghz),2GB Ram,NV GF8800GTX a jedu na Vista skoro od prvniho dne jejich vydani, XP mam na vedlejsim "slabsim" stroji (athlon3000+,1GB Ram,radeon 9600). Co jsem tak porovnaval, kdyz date Viste dobry vykonny HW tak se s XP neda srovnavat.. XP mi po delsi dobe stravene u Visty prijde jako takovy "Windows Lite"-proste takovy jednoduchy OS kde je jen minimum veci.. Ve Vista jsem nepozoroval zadny propad vykonu, jen minimalni problemy s kompatibilitou(ktere uz jsou stejne za tu dlouhou dobu vyresene a pokud ne, jsou tu alternativni programky).. to co s XP dokazete ale se stovkami ruznych pridavnych programku, maji vista v sobe a stejne lepe optimalizovane.. Uz to tak je, ale moje pracovni/herni PC ma v sobe Vista a moje HTPC(pouzivane jen na sledovani filmi)v pokoji ma XP.. Linux a ostatni OS nemaji sanci, protoze to co potrebuji pod nimi nefunguje..

Anonym (30.6.2008 10:08:24)

Mne je to jedno, nic od microsoftu nemam doma, pouzivam gentoo linux a nic neresim ...