Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Windows Seven vyjdou opravdu zanedlouho

Windows Seven vyjdou opravdu zanedlouho

Anonym (28.7.2008 00:00:00)

A další novinky nedávných dní: Gmail.com ještě bezpečnější ― Hacker chtěl z České pojišťovny ukrást 271 milionů ― Čína se stala internetovou velmocí ― a více...

y2k (28.7.2008 18:20:26)

Strašný rychlokvašky.... Kdyby raději udělali systém na platformě Mircosoft.NET, jak měly být ve zrodu VISTY, tenkrát pod kódovým jm énem Longhorne. Škoda, jen už chrlí brak, aby vydělali co nejvíce penízků :-(

Anonym (28.7.2008 20:13:21)

Jestli jsi trošku bádal v zákulisních informacích, tak už měli základ systému na .NETu udělaný, ale zjistili, že je to totálně nepoužitelné a tak začli znovu a jinak.

David (28.7.2008 21:50:44)

Že by po nějaké době zase návrat k DOSu a dobám Windows 95/98? :-D

Petr (28.7.2008 20:25:19)

Windows Seven? Miluju marketing :)

David (28.7.2008 21:40:25)

Co tak poslouchám kolem sebe, tak by největší část zákazníků MS měla asi největší radost z toho, kdyby oznámili plnou podporu XPček ještě na dalších 10 let :-D

Honza (30.7.2008 09:52:43)

Moje rec :-) Visty mi prisly dokonce tak spatne, ze ja ackoliv jinak velice liny tvor, jsem nelenil je zformatovat. Rek jsem si, ze nez si nainstaluju XP (coz uz jsem udelal na notebooku), tak zkusim ten linux. Vybral jsem suse, pac je pry pro zacatecniky. A zatim jsem s nim spokojenej - mam pocitac pul roku starej, PC je rychlejsi nez s vistama a nemusel jsem instalovat jedinej driver :-) Nemluve o problemech se zlutymi vykricniky, ktere bych po downgrade na XP resil ;-) Na internetovani a youtube to pritelkyni bohate staci ;-) Jen skoda tech vyhozenych 1200 za licenci k vistam, jenze tenhle pc bez nich snad ani nesel koupit :-(