Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > DSL-584T

DSL-584T

Michal (6.8.2008 16:40:59)

Hezký den, používám tento modem už přes rok a najednou přestal jít internet, restaroval jsem počítač a když to nepomohlo tak i modem, jenž teď se na modemu rozsvítí jen kontrolka Power a připojené zařízení přes ethernet ale kontrolky Status a ADSL/link-acl zůstanou zcela zhasnuty..a když se chci dostat k nastavení modemu přes 10.0.0.138 tak to nejde, protože PC nedostal přidělenou adresu z DHCP, tudíž nejde ani digiTV která hlásí problém s DHCP..neví někdo čím by to mohlo být? že by špatný modem?

brutus (6.8.2008 17:20:46)

Zkus jeste tovarni reset modemu..

Michal (6.8.2008 17:25:55)

To jsem už zkoušel (pokud je to čudlik na modemu). bohužel stále svítí jen kontrolka připojených zařízení a Power..kontrolka Status ani ADSL ani neblikne.

Anonym (6.8.2008 17:33:43)

To byla ta největší chyba udělat reset do továrního nastavení.Modem pro O2TV má trochu jiné nastavení než je nastavení tovární,takže tím resetem do továru jste to specifické nastavení vymazal a proto se teď nedostanete ani do modemu.Zavolejte na poruchy O2 a oni vám pomůžou.

Michal (6.8.2008 17:43:07)

Myslim že to tim nebude..protože stejně bych měl alespoň získat adresu z DHCP z toho routeru po připojení přes ethernet..jenže ani ta se nechce načíst..jinak hned po připojení se v návodu píše že by kontrolka status měla svítit..

brutus (6.8.2008 20:01:41)

Ledka Status by mela blikat

brutus (6.8.2008 18:54:12)

Neplacej...reset do tovarniho je do nastaveni dle firmware coz je napr o2TV..a tovarni reset neni jen ten cudlik zmacknout..to je normalni reset..Tovarni reset je zmacnkout vzadu "reset" tlacitko a drzet az zhasnou vpredu vsechny LED diody krome POWER...pote mopdem vypnout ze elektriny a za chvilku zapnout to je tovarni..

Janys (10.8.2008 17:14:27)

Hezký den i vám, se obdobnými problémy jsem se začal potýkat před několika dny - kontrolky ADSL a Status zhasly a jediné co mi pomohlo bylo vytáhnout napájecí kabel, 30 sekund počkat a pak jej znovu zapojit. Ale mám takový neodbytný pocit, že to nějak souvisí s tím, jak se teď O2 hrabe v kabeláži... každou chvilku výpadek, O2TV se seká nebo vypadne úplně, no hrůza - navíc pokud máte podobné problémy jako já, možnost hardwarové chyby se snižuje...