Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nova o spamu z Tn.cz: my za to nemůžeme

Nova o spamu z Tn.cz: my za to nemůžeme

Anonym (20.8.2008 00:00:00)

Televize Nova se vyjádřila k případu, kdy byly na konkurenčních zpravodajských serverech v den vlakového neštěstí ve Studénce zaznamenány komentářové spamy z počítačů Novy a vedoucí na její portál Tn.cz. Uvnitř článku i další fakta.

čudlas (20.8.2008 01:04:17)

Tak co se dá čekat od Novy, že... Na jejich stránkách jsem v životě nebyl a doufám že mě nikdo nebude nutit na ně chodit. Celý ten projekt, kdy si Nova koupila nové vybavení a spustila web tn.cz je vzhledem ke kvalitě jejich pořadů jenom vyhozenými penězi. TV sice moc nesleduju, ale co jsem párkrát za posledního čtvrt roku viděl TN, jejich web mi akorát znechutili neustálým odkazováním pro více informací. A to že se vymlouvajou je jenom jejich problém, zneužívání téhle situace je od nich minimálně nehorázně sprostý.

Anonym (20.8.2008 06:36:32)

Přesně tak. Zpravodajství televize nova je jedná velká černá kronika. Jenom samá negativa, neštěstí, neúspěchy, průsery. Docela nuda... Se divím, že mají ještě tolik diváků...

Pavel (20.8.2008 07:41:59)

Samá katastrofa a negativa divíte se - lidi to chtějí snad jim to dává falešný pocit že se nemají tak špatně že se jim nestává nic hrozného, ostaní se mají hůř a navíc dobré zprávy nechceme slyšet zvlástě když bychom byly zase nasraní a záviděli, že má někdo nějaký úspěch.

moje jméno (20.8.2008 11:21:32)

přesně tak :) kdo chce poslouchat zprávy komu se daří?!? chyťte se za nos a řekněte kdo z vás má radost z toho že má někdo jiný úspěch a vy zase nic i když se o to bůhví jak dlouho snažíte?!? myslím že by se přihlásilo jen minimum lidí!!

Anonym (21.8.2008 19:40:26)

Super, tak se budeme radovat nad tím, jak někde zemře celá rodina při autonehodě, kterou zůsobil opilý rom, aniž by se mu cokoli stalo...

moje jmeno (22.8.2008 10:18:08)

nikdo nerika ze se mas radovat z nějakýho úmrtí???ale pochybuju o tom že se ti nevaří krev například nad tím kolik politici berou ze úplný hovno co dělají.... :o/

bolak 1200 rating (1.9.2008 23:31:19)

jj presne tak ... budem se radovat z nestesti at podporujem bulvar btw nova je věc s pardonem komercni konsumni posledni archa peneznich magoru nic tam neni objektivni a jediny co se da je cumet na dudy borhyove jejich reklamni vodopad je mega cool proste konzumni komercni ceska televize od toho si nic neslibujte... :) nenechte se udolat konsumni věcí verim ze lidi sou snad chytrejsi a chytrejsi....

MartinCZ (20.8.2008 09:24:39)

Jsme na tom podobne a jsem rad, ze nejsem jediny zarputily nenavstevovatel tn.cz. Jejich nesmirne odpudiva reklama me natolik odradila, ze jsem se zarekl a na tn.cz proste nikdy nekouknu i kdyby tam bylo video padajicich traktoru. Takze kašlu na tn.cz a o nic neprichazim :-)

Yarda (21.8.2008 10:00:27)

Misto zprav by stacila cerna obrazovka s odkazem na jejich web.

alex (20.8.2008 09:26:39)

jak se říká ZAPÍRAT ZAPÍRAT ZAPÍRAT ZAPÍRAT ZAPÍRAT ZAPÍRAT

Honza (20.8.2008 10:53:49)

ja sem novu uz davno preladil a na jejich web bych nesel ani za zlaty prase

vilik (20.8.2008 12:39:07)

Jednou jsem tam vlezl. Vyrazila mě dech zpráva o ženě, kterou muž týral tím, že ji zavřel na záchodě a jí za 2 měsíce přirostlo prkénko k zadním partiím. No bejkárna na entou. Jindy podobné zprávy přecházím s úsměvem, ale tentokrát jsem neodolal a napsal reakci, která byla trochu kritická. Reakce tam vydržela přesně 9 minut. Pak ji cenzor smazal. TN.cz je pro mě u mě skončil a nebýt neustálého verbálního spamování v televizi, ani o něm nevím.

Josh (20.8.2008 17:22:24)

Že se společnost CET21 kvůli sledovanosti svého serveru sníži k tomu, že začne na ostatních zpravodajských serverech pod falešnou identitou lákat další čtenáře (diváky), se nedivím. Že ale dál dělá z lidí voly výmysly o skutečných nadšencích, kteří sedí u firemního počítače a opakovaně z vlastní iniciativy rozesílají v článku zmíněné zprávy, se jim může spíš vymstít.