Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Windows Enigma 1.0

Windows Enigma 1.0

Anonym (23.8.2008 00:00:00)

Nastal zase po týdnu sobotní večer. (To se stává s železnou pravidelností.) Ten pravý čas odložit práci a jít se bavit s přáteli, strávit příjemný večer s manželkou nebo zkrátka využít tento čas na nějaký jiný relax. Myslím, že na tomto serveru bych mohl najít pochopení pro to, že jsem ještě v půl desáté měl několik e-mailů, na které jsem musel odpovědět.

pepik (23.8.2008 00:46:25)

heh pekny clanek a autor by si mel koupit but tohle http://www.nc.cz/Default.asp?cls=stoitem&stiid=3760 a nebo fen :-D prptoze se mi stalo to same klavesnice byla rozebrana a vysusena behem 30 minut :-). a jede np :-) jinak sem taky nechapal pri tom jak zvlastne muzou pismena preskakovat abych mel misto "G" "o" atd.

rasasak (23.8.2008 03:10:01)

zda se mi to divne a nesmyslne :D opravdu ze by se ty tlacitka takhhle divne rozhazeli ? :D a to reseni ... nvm .. bud bych pouzil virtualni klavesnici a tukal myskou jako uz kolikrat, nebo pouzil klavesnici notebooku :P

franta (23.8.2008 08:25:56)

Rozhází, dokonce někdy jedna klávesa napíše i třeba 3 různé znaky. :) Je to klasická sobota, ale kdyby se to někomu někdy opravdu stalo, tak použijte raději virtuální klávesnici na obrazovce.;)

Protector (23.8.2008 15:48:55)

Proč by ne, když se na tý folii třeba spojí jeden spoj s druhým vodivou tekutinou?

Lop-7 (25.8.2008 20:27:28)

Mě se dříve pravidelně stávalo, že půlka klaves spouštěla nejakou Win aplikaci.. např. pod "e" explorer; "c" kalkulačka ;"t" poznámkový blok.... a po restartu zas vše OK, teď už mám reinstal Widlí a zatím se mi to neobjevilo Počítám že to asi byl nejaký povedený vir... Má s tím někdo také zkušenosti?

polarbear (23.8.2008 01:50:19)

hle, autor cestuje v čase... úvod... Nastal zase po týdnu sobotní večer. ...několik odstravců poté nepřechovávám a v pátek v noci bych jinou asi nesehnal

Rune (23.8.2008 09:11:21)

Nevím no, ale tohle prostě řeším přec copy and paste.... Není to elegantní ale "napíšu" co potřebuji mnohem rychleji, než trefovat hop trop klávesy. Otevřu si na webu nějaký článek a z něj bych si požadovaná písmena či celá slova ripoval :)

Xanthor (23.8.2008 13:49:22)

Ovládací panely\Snadný přístup\Centrum usnadnění přístupu\Spustit funkci Klávesnice na obrazovce? :-)

David (23.8.2008 21:52:47)

Sobotní články mají být zábavné, nicméně úroveň humoru šla asi dost dolů, větší krávovinu (no offense) už jsem tady dlouho nečetl, a to jinak čtu sobotní rubriku docela s chutí :-)

Trtkal (23.8.2008 22:35:38)

Není nad to, že klávesnice jdou stále rozšroubovat, elektronika vyndat a opravdu vykoupání a drobné vysušení, které nezabere v důsledku víc, než tak hoďku, je naprosto dokonalé řešení podobných problémů. Jinak klávesnice na obrazovce je také docela dobré řešení a kupodivu se na ní dá "naklikat" text relativně rychle při troše umu.

promoter.praha (24.8.2008 16:45:15)

Zmíněná funkce Klávesnice na obrazovce / Rozložení klávesnice je skutečně jednoduchým řešením a zcela logickou reakcí na takový článek. Btw. jméno "Windows Enigma 1.0" zní velmi dobře, a pokud ho již u Mrkvosoftu nepoužívají, dal bych ho zaregistrovat, jeden neví, kdy se to může hodit ;) :-D

peggy (25.8.2008 12:55:32)

Bože, jak se někdo dokáže trápit takovou blbinou, tak komplikovaně ji řešit a ještě o tom ze sebe "vyblít" tak dlouhý článek o vlastní neschopnosti to je neuvěřitelné.