Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak je na tom teda premium kdyz se zrychluje ted

Jak je na tom teda premium kdyz se zrychluje ted

john (30.8.2008 07:20:04)

Zdravim vim ze premium je nejak oznacovany dle roku zavedeni, ja mam premium adsl 2006 3mbit 1:20, vi uz o tom nekdo neco jak to bude?? kdyz zazadam o ten 8mbit agregace se asi zvysi na 1:50 bude to mit na neco vliv??

john (30.8.2008 07:24:05)

Jinak jsem na lokalite praha 4 takze lidi urcite vic nez dost .. ted to jede stabilne jen z youtube obcas nastihne natahnout ale to si rikam ze je spis chyba youtube..

sumerian (30.8.2008 08:04:45)

Mám to co ty. V úterý jsem posílal žádost o změnu služby na osmimego, takže uvidíme jestli to stihnou přehodit od prvního. Dám vědět.

john (1.9.2008 22:05:37)

Dik vid. Me jde hlavne o to abych si pak nemlatil o hlavu ze mam sice levnejsi a rychlejsi sluzbu ale stranky se nacitaji pomaleji. Prave proto ze u toho co mame je 1:20 a tady urcite bude 1:50. Me to co mam staci tak mi jde v postate jen o to ze je to levnejsi:)

sumerian (1.9.2008 22:23:11)

pochybuju, že bys tu agregaci až tak poznal. celkově to bude rychlejší, takže neočekávám nějaké zpomalení. spíš mě sere že mi to nezrychlili a musím čekat na novou smlouvu tentokrát s úpisem na rok. jsem u ČRA od května 2006. tak uvidíme jak rychle to pošlou a jak rychle posléze zaktivujou...

wizard-ov (1.9.2008 22:30:19)

takže, přešel jsem ze starého programu premium 2048 na ten dvacetimegabit - rychlost dwn 12500kbps upload 550kbps. Po zavolání na infolinku mi to navýšili v podstatě okamžitě s tím, že zatím platím tarif 999 bez DPH, pak se dá změnit... jo ale asi tři hodiny blbnul net, musel jsem častokrát shazovat modem. Jinak co se týče té agregace tak si myslím, že je to v pohodě, moje čísla vidíš výše, co se týče PINGu tak žádná změna...zdarec