Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Microsoft přitvrzuje: černá obrazovka i pro pirátská XP

Microsoft přitvrzuje: černá obrazovka i pro pirátská XP

Anonym (3.9.2008 00:00:00)

Microsoft nedá pirátům oddechnout ani dnes, když Windows XP jsou odsouzeny k odchodu ze světa operačních systémů. Uživatelé nelegálních kopií „XPéček“ budou na problém upozorňováni mnohem razantněji. Digitální tma se týká už i jich.

Jirka Paroubek (3.9.2008 01:09:27)

No teda nevím co přitvrdily ale moje nelegální XP prošla i poslední kontrolou bez ztráty kytičky... :-))

Anonym (3.9.2008 14:59:07)

To jsou ti chytrolini, co si to nekoupi a pak nejvic melou, ze neco nejede, nebo ze se to borti a maji PC plne cracklych veci :D

Marek (3.9.2008 21:28:35)

frčím na Vstách Ultimate a v pohodě :-)Tma se nekoná,na co budu kupovat něco co stejně slouží maximálně púl roku a potom to musí frčet z disku formátem pryč?

ABCHop (24.9.2008 17:36:59)

Kdyz si koupis treba auto tak musis mit i na benzin - jinak nepojede. Tak, kdyz si koupis PC tak mas mit i na soft.(benzin). Do auta taky snad nekrades benzin ne? Jak by zjitili ze mas nelegalni soft tak by hned mel vypnout a majitel dostat pokutu. Neboj nejsem podnikatel a ani nejak majetnej......

xxx (24.9.2008 18:10:17)

To jsou ale bláboly.Kam na ně chodíš člověče.Až bude cena software přiměřená zdejším výdělkům pak budu ochoten za něj platit.Nenechám se okrádat od nenažraných firem a platit za předražený software.Tyhlety přirovnání a keci o kradení si laskavě nech pro sebe.Nás v tomhle režimu denně okrádá kde kdo včetně státu, tak nevím proč zrovnaj ábych měl být ten poctivej trouba.

Leny (25.9.2008 09:31:21)

No jasne .. je pravda ze ceny uz jsou dneska v poradku 1500kc jelikoz sel dolu HW je v pohode ale jedine co me vadi je ze si kupujes nejakej OEM a to je dneska problem ja za pul roku vymenil 3 zakladni desky tzn 3x1500? prece jednou jsem si neco koupil tak to mam dnes nejsou pocitace jako driv ze vydrzerj vecne .. TO je stejne jako by kazdej prodaval sw pouze OEM to je jen napad toho MS a navic kancelarske baliky ty jsou za uplnej nesmysl a nez tam dat ms+openoffice to radeji ubuntu+openoffice nemluvim o EDU licenci kde mate jen word+excel za raketu ..

WarezBoss (30.9.2008 16:32:14)

mě to neštve v ničem mě to neomezuje a vistu jsem skoušel a můžu říct že je na nic a jsem zpět u xp a když mě to vadí tak naformátuju disk a za půl hoďky tam mám znovu xp a stačí si kopnout do komplu AVG 8.0 a vypnout automatické aktualizace a žádný test pravosti se nemůže provést

David (1.10.2008 15:39:15)

Ty jsi tak drsnej že ti asi dám dudlíčka :-)

warez (2.10.2008 22:57:57)

nebo staci mit dobrou verzi xp mas legalni (ilegalni)win ktery stahuje aktualizace platnost je overena a microsoft vi absolutni hovno....a jinak mimochodem AVG je na picu ..kdyz uz antivir tak noda32 .......a jinak lidi vide proc jsou antivirace,jelikoz jsou windowsy ,takze sito kazdej preberte

jaho (7.10.2008 22:38:27)

V tom případě moje auto jezdí na vodu. BUBUBUNTU!

AntiPrazak (6.9.2008 11:04:53)

A, dalsi domaci putka chuda jak kostelni mys. Nebo podnikatel, co nema doma pocitac. Kazdy slusny clovek v zamestnani nebo pro podnikani pouziva legalni soft. Ale doma se to nesmi. To delaji jen chudi lide, co se v zivote nic nenaucili. Ja odzkousim vzdy vsechen nelegalni soft a mam tak odladeny system, ze jsem 3 roky neformatoval.

Anonym (3.9.2008 18:07:00)

Co mi brání v tom abych prostě a jednoduše vypnul automatické aktualizace v systému a tím se celé této věci pohodlně a jednoduše vyhnul?

MALDR (3.9.2008 22:30:44)

Nic - taky jim na ty auto-aktualizace z vysoka kálim, pač nepotřebuju aby mi komp stahoval a spouštěl nějaký neznámý šunty (rád vim, co mi proč běží a kde se to tam vzalo). A i kdyby to jednou nějak dokázali, tak OpenSUSE se mi zatim dost osvědčil, takže bude aspoň konečně důvod proč poslat MS definitivně do WC :-D => jen do toho MicroSofte - spousta dalších lidí to udělá taky...

mach (3.9.2008 10:12:54)

Přesně tak. Chtějí si vynutit migraci uživatelů k Vistám.

Martin (3.9.2008 11:56:47)

To jo, ale u mě se jim to nepovede, sem rád že sem se na XPéčka vrátil, Visty jsou hrozný, možné přejdu až na win. 7 - Viena

guťák (3.9.2008 19:39:15)

já si myslím že je to totální kravina mam prográmek kterej mi udělal s nelagálních xp legální xp tak newim jak microsoft chce zabránit pirtským kopijím prostě nezabrání

nick519 (18.9.2008 13:55:18)

Já tu vynucenou migraci podporuju - akorát že asi Mrkvosoft nepočítá s tím že to bude u spousty uživatelů spíš migrace na jiné OS......Já se například konečně odhodlal k instalaci Mandrivy.....

jojo (18.9.2008 21:52:11)

to je kartelová dohoda s výrobcem pc

Kritik (6.9.2008 10:59:07)

To nepritvrzuje Microsoft ale aktivni Prazaci. Stejne jako antivir AVG 8 nekompromisne smaze cracky z vaseho hadru a nedovoli je pozdeji spustit dokonce ani z CD-cka. A to uvazovali, ze to same udelaji s DivX. Na rozdil od hloupeho antiviru AVG 8 Microsoft neni tak hloupy a strasi pouze nevzdelane platice. Staci udelat bu bu bu a domaci putky plati. Ne vsechny, ale nemusi prset. Staci kdyz kape.

Lisak (7.9.2008 12:24:40)

nejlepsi je nemit zadny antivir ;)

David (1.10.2008 09:30:10)

Jen tak pro úplnost, Grisoft je z Brna (když už tu meleš o AVG a PRAŽÁCÍCH) :-)

lllllllll (6.9.2008 11:31:36)

To je pro vas takovy problem si koupit legalni program? Nechapu to.

Kazan (6.9.2008 21:24:25)

Ano !!!!!!! S kapesnym 100 Kc na tyden bohuzel ANo !!!!

jojo (18.9.2008 21:48:34)

microsoft by měl dostat pokutu už za to že se sere všude vista dyš se kupuje nový pc ,zákazník by měl mít výběr os systému

frenzzy (1.10.2008 16:30:19)

souhlasím... nedávno (2 měsíce) jsem kupoval NTB a 90% mělo nutně Visty, 5% XP a 5% žádný os (cca).... a visty jsou pořád o ničem, ségra je má a drsný, ve škole nám na nich nově jedou sítě a je to dvakrát tak pomalejší, ajťáci když slyší vista, tak jim stojí chlupy i mezi nohama... A mně taky. a mimochodem, až budou XP levnější než visty, tak je taky zlegalizuju...

Warez (2.10.2008 22:51:26)

Procby nekdo kupoval system ,ktery neni stabilni a po mesici co byly visti vydany hned prisel service pack....celkove je to jenom uplna graficka sracka ...ale ja verim ,ze prijde doba kdy windows skonci naporad u uzivatelu jelikoz v dnesni dobe si clovek naistaluje linux a pouzije emulaci pro win hry, takze co z oknama....|Jinak na windows je tolik spamu tolik viru celkove jadro windowsu je jedna cerna dira..aneb kdyz si nechces nalit naftu do benzinaku windowsy to povoli... Winxp a proti ilegalni ochrana absolutne nefunguje pokud to nekdo nevi a to aji se servispackem 3,ktery stejne stoji za nic opet posraly vic nez spravili,nic neobvikleho zaver: Preji vice budoucnosti s linuxem a fakt uz ne modre okna s konfliktem hardwaru.

kol (4.10.2008 13:43:05)

Paní učitelka z češtiny na základce byla asi moc shovívavá

Petr (23.9.2008 22:10:12)

Jednoduché řešení.Existuje nepřeberné množství verzi LINUXU, s adekvatním ovladání, rozumnými nároky na pamět, atd a zadarmo. Ubudou ti závisli gameři, jinak text, tabulky, filmy, obrázky atd O.

Anonym (5.10.2008 21:00:56)

A emaily ! Nezapomeň že i tady budou moci využívat klienty ....

Anonym (5.10.2008 16:09:25)

Proc mit paleny Windowsy snad taky kradete v potravinach? Kdyz chci windows tak si je koupim nechci-li je tak si dam linux.

PJM (5.10.2008 21:02:39)

Microsoft by neměl XP stahovat , ale dávat zdarma ... ale kdo by vlastně potom stál o Visty a Linux ?

jaho (7.10.2008 22:32:31)

I kdyby mi měli za používání XP platit, tak stejně budu používat Linux!

Mikloa (18.12.2008 01:02:38)

Skoro se tak i stalo, legální Win XP CZ se dají sehnat i s instalací na mašinu za 900 kč s DPH - podívej se na http://www.kuku.cz/KUKU-PC-servis-Praha-Windows-XP-CZ-sleva.html . Platí to pro všechny PC i notebooky i pro business použití.