Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Co mi poradíte (O2 zrychlování aneb zlodějna)

Co mi poradíte (O2 zrychlování aneb zlodějna)

baxx (16.9.2008 13:53:33)

Dnes sem teprve zjistil, jak je to vlastně s tím zrychlováním u O2 ADSL. Mám 6MBit, platím skoro litr, tak jsem byl zprvu nadšený, že 8Mbit bude jen za 475,-. Ale to zase nejde, protože O2 tuhle službu již nenabízí ani novým ani stávajícím zákazníkům (http://www.cz.o2.com/osobni/cz/internet_a_email/internet_a_email-vysokorychlostni_pripojeni-archiv-internet_adsl_8192-parametry.html), i když to je v ceníku!! Slečna mi na lince řekla, že si musím objednat balíček nebo počkat do ledna. Do té doby musím platit o 500,- víc než v ceníku! Tak se ptám: 1. Mám počkat do ledna a pak mi to zvednou na 8MBit a cena mi klesne na 475 (? Tím si právě nejsem jistý, aby mi pak stejně neřekli, že nějaký balíček prostě mít musím) nebo 2. se znovu upsat na rok přepsáním služby na nějaký balíček nebo za 3. dát výpověď a objednat si službu u jiného operátora. Asi bude nejlepší poslední možnost, ale mám strach, abych nebyl dlouho bez internetu. Určitě nejsem sám, kdo řeší tento problém, tak jak ste se rozhodli vy?

NickRabit (16.9.2008 14:00:49)

ja bych vzal balicek asi, neni to zase az tak uplne nevyhodny a rok zavazku se da prezit :(

igoreso (16.9.2008 16:36:45)

Ja si vzal balicek O2Duo.. je to o 50kc drazsi a navic mas 300min na volani na pevnou zdarma... :)

rr (16.9.2008 17:27:10)

doporučuji přejít jinam, O2 neustále radikálně omezuje stahování z určitých serverů - např. ze zcela legální služby rapidshare (pro škarohlídy - mluvím o legální službě, něco jiného je zneužívání).