Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Může Google zakopat do země Firefox?

Může Google zakopat do země Firefox?

Anonym (17.9.2008 00:00:00)

Google svým prohlížečem Chrome dělá vrásky spoustě konkurenčních společností. Jak to tak vypadá, zatím užírá procenta hlavně Firefoxu. Může Google poslat Firefox do kytek?

Radan Dolejš (17.9.2008 06:35:16)

Kecy a ubohé úvahy - něco normálnějšího byste neměl? Otevřu stránky DSL a co vidím - vsechny texty jednoho autora a jeden nudnejsi nez druhy. Dost jste zde upadli, radeji ctu Lupu, tam to neni aspon tak unyle a tezkopadne....

Ogar (17.9.2008 17:55:12)

S tímto souhlasím, když si vzpomenu na články pana Kukala... ale to už je bohužel minulost.

Martin (20.9.2008 18:54:00)

Chrome je rychly,ale obcas se zasekne zejmena ve Flashi.Dalsi minus je bezpecnostni certefikaty.Napr prihlaseni do bankovnictvi Csob nejde... Ovsem je pravda ze Csob pouziva zastaraly certifikat....

petr (17.9.2008 11:53:57)

FF má skvělou vychytávku jménem Adblock Plus. Ta patří mezi nejpoužívanější rozšíření prohlížeče. Lidi prostě nechtějí reklamní svinstvo. Chrome neumí nic víc, než jen zobrazit stránky. O tom že by někdy dokázal blokovat reklamy asi nemůže být řeč. Google totiž z reklamy žije. Proto Chrome nedokáže FF ani doběhnout, natož aby ho porazil. Nemá čím. Už laskavě pište o něčem normálním. Ty zdejší žvásty se nedají číst. Když nenapadáte Microsoft a necpete lidem linux, tak zase žvaníte jenom o Googlu. Jako kdyby nebylo o čem psát.

Anonym (17.9.2008 22:59:52)

Trochu si neuvědomuješ, že ty weby co čteš, z té reklamy často žijí.Kdyby ji blokovali všichni, nebue co číst.

petr (18.9.2008 09:37:53)

Kdyby to s tou reklamou nepřeháněli, nikdo by ji nemusel blokovat. Kdo chce moc, nemá nic.

anon|m (17.9.2008 23:02:16)

Nikdo lidem tady žádný linux necpal, tak nežvatlej kraviny.

petr (18.9.2008 09:36:37)

Projdi si ostatní články a pak napiš co jsi našel o linuxu blbe.

anon|m (18.9.2008 18:32:05)

Netřeba procházet, články čtu pravidelně. Nepamatuju, že by v nějakém někdo něco vnucoval. Pokud máš na mysli článke o SUSE, šlo pouze o nabídku alternativy, žádné vnucování. Proto zapřemýšlej, než něco vypustíš z huby.

Anonym (18.9.2008 08:08:17)

Já jsi myslím, že správně by nadpis měl znít "Může Google zadupat do země Firefox?"

Tomas (19.9.2008 14:22:51)

No ... ja jsem si Chrome nainstaloval jen ze zvedavosti, protoze mel dobry ohlas co se rychlosti tyce. To muzu bez vyhrady potvrdit. Vzhledem k FF, ktery vyuzivam jiz roky je Ch. opravdu o poznani rychlejsi, ale na druhou stranu se mi uz nekolikrat stalo ze zamrzl... mozna je to tim ze je to stale jen BETA verze. Pokud jde o reklamu, tak ta mi nevadi a nikdy nevadila. Semtam dokonce na cosi i kliknu. Hlavne co se tyce akci na elektroniku. Tos .... preju Chromu hodne zdaru v boji s FF, ktery ale stejne bude mit sve korenove fandy, kteri ho neopusti :D

standa (19.9.2008 18:18:13)

Porovnával jsem načtením stejné stránky, která obsahuje hodně flashe, Chrome s FF, Operou a MSIE. Chrome nejvíc ze všech zatěžuje procesor, někdy až na 100%. Zůstanu u FF, ten mi nejvíc vyhovuje.

Zdenous (22.9.2008 11:10:18)

Nainstaloval jsem si Chrome , vyskoušel , vymazal

zelvicka (24.9.2008 16:19:11)

Článek mě zaujal a tak jsem si Chrome nainstalovala... zajímavý, fakt hlavně ty záložky...a nepletou se tam žádný ikonky co má Firefox nahoře (domovská stránka...) zatím jsem spokojená, mám ho asi 2 dny, ale s ohledem na ostatní členy rodiny nechávám i Firefox. Takže můžu v klidu porovnávat a rozhodovat se :)