Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zkušenosti s 20 Mbit/s od Radiokomunikací?

Zkušenosti s 20 Mbit/s od Radiokomunikací?

Milan Š. (17.9.2008 10:52:50)

Ahoj, momentálně používám od Radiokomunikací tarif z roku 2006 s hodnotami 2048 kbit/s pro download, 512 kbit/s pro upload a 1:20 pro agregaci. S připojením jsem téměř bez výhrady spokojen - stabilita, rychlosti, odezva - nicméně hlodá červíček vidiny vyšší rychlosti . Máte někdo zkušenosti s Premium ADSL 2008 20 480/1 024 kbit/s od Radiokomunikací? Konkrétně mě zajímá: - stabilita - odezva - vliv agregace 1:50 - reálně dosažené rychlosti, primárně pro upload, samozřejmě i download - další postřehy Proč se ptám. Pro hraní on-line her potřebuju zachovat stabilitu a odezvu jakou mám doposud. V současné době také dosahuji rychlostí na úrovni nominálních (download cca 1950, upload cca 524) a agregace se tedy moc neprojevuje. U nového tarifu bych pochopil nižší reálné rychlosti oproti nominálu, ačkoliv alespoň uploadu bych rád dosahoval téměř maximálního. Dejte prosím vědět vaše názory a postřehy. Zároveň prosím napište, zda mohu něco odhadnout z údajů v ADSL modemu a já tyto hodnoty dodám sem. Pingy na nix.cz a seznam.cz pro představu - kolem 18 ms. Otázkou je, jaký vliv na to bude mít přechod na ADSL2/2+. Díky za odpovědi. Milan Š.

Luboš (17.9.2008 23:45:19)

přecházel jsem z 10M/512, který mi chodil asi 9800/480. Výsledek se brzy dostavil, po domluveném restartu jsem na půl dne skončil s internetem. Naštěstí asi po třech urgencích mne spojili s techniky a vše se nám podařilo rozběhnout. Rychlost 15 500/850 odezvy slušné, jen mi z nějakého neznámého důvopdu asi 2x zatuhnul modem. Ping je do 50. :-)

Milan Š. (18.9.2008 13:47:26)

Netušíš náhodou, jaké pingy jsi měl předtím? Byl jsi někdy na ADSL 1? Díky za info ... . Milan Š.