Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Příběh nejnebezpečnějšího hackera v historii

Příběh nejnebezpečnějšího hackera v historii

Anonym (8.10.2008 00:00:00)

Jeden z mediálně nejznámějších hackerů na světě tvrdí, že hledal tajné materiály u UFO, jež má držet americká vláda. Pátrání po mimozemském životě z něj v očích amerických úřadů žádného romantického nadšence neudělalo ― byl označen za nejnebezpečnějšího hackera na světě a hrozí mu, že zbytek života stráví ve vězení.

sss (8.10.2008 09:28:18)

Měl emigrovat do Ruska a byl by milonář, vůl jeden.

Pavel (9.10.2008 08:56:24)

Pokud bych byl vedoucí tajné sluřby nějaké USA "nakloňené" zemi, okamžitě ho nechám unést do své země, slíbím mu beztrestnost a ochranu a dám mu peníze aby dělal pro mě. (-: Škoda, že se nechal tak blbě chytit. Ale amatéři to stejně josu..moh za tu dobu skutečně lecos získat..

Tinker (9.10.2008 20:04:59)

Určitě získal, ale USA chce mit jistotu, že se pravda nedostane ven. A kdo viděl Zeitgeist, ví o 11. září dost ;) Hádám že on Zeitgeist taky viděl.

pepik (9.10.2008 23:30:38)

o to rikal v rozhovoru pro BBC ze dukazy nasel akorat ze to nestacil vse ulozit ale ze vi uz svoje . jinak takovy maly. OT: jak bylo receno v jednom dokumentu co se stane kdyz nekolik desitek milionu krestanu zjisti ze ufo je opravdove? panika!!! a o to si nemuze dovolit zadna instituce na zemy.

Petr (10.10.2008 10:14:58)

S tou panikou mas naprostou pravdu, ale aspon by to tem lidem otevrelo oci a zjistili by ze jejich Buh jsou mimozemstane. Stejne se jednou ukazou, ale az lide prestanou byt takovy jako ted-co nemuze podle nich existovat, to neni.

Petr (8.10.2008 09:31:05)

Dobrej chlap:-)

R. Kutěj (8.10.2008 13:22:05)

Dobrej chlap??? Člověk, který nepozorovaně hackuje v době kdy je předpoklad, že během pracovní doby je u kompla jeho uživatel není dobrej chlap.. j Ostatně jako hackování bych to ani neoznačil. A emerická vláda by se měla zajímat spíš o to, jak je možné, že na PC s vysokým stupněm utajení vůbec mohla být prázdná hesla.. To je čistej amaterismus. A tohodle rádoby hackera je mi tak maximálně líto.. na kubě se mu nebude líbit

zbyňa (8.10.2008 13:40:55)

Docela by mě zajímalo jestli našel něco z toho co říkal že hledal.....

Pavel (9.10.2008 09:00:05)

Nechápu proč toho chudáka chtěj zavřít na tak dloho..je to prostě takovej cyber hipízák..No. Ještě, že na to jakej tam maj bordel přišel tenhle manták dřív, než "Usáma and company" POkud teda nedělal pro ně..ale to asi ne. To by ho nenašli..Buď by byl mrtvej, nebo v Iránu. Škoda, že to nedělal z nějaké země která nevydává zločince USA. Obecně mě děsí, že se kdejaká klukovina dneska označuje za terorizmus..Možná ani neudělal to co tvrdí..Vlastně je to oběť systému.

Tinker (9.10.2008 20:03:01)

Já bych ho nechal na svobodě - chtěl jen zjistit informace, ke kterým by měli mít lidé volný přístup! Ale USA musí zůstat extra, tak z něj udělá teroristu a šoupne ho do basy.....asi aby se do Ameriky nedostala zpráva o tom, že polovina nejlíp zabezpečených PC v USA nemá hesla a MOŽNÁ ANI FIREWALL.

J.B. (8.10.2008 23:56:44)

Zajímá mě, jak posoudí jeho tvrzení, že v době útoků na cizí počítače byl zfetovaný nebo opilý. Děsím se okamžiku, kdy řidič, který autem zabije nevinného chodce, bude zproštěn viny z důvodu, že byl opilý, a tudíž nepříčetný...

Pavel (9.10.2008 09:03:02)

V počátcích automobilizmu to tak bylo, když si byl opilý, byla to polehčující okonost!! Už je to ale opravdu dávno. Nicméně exostovalo to. I tak šikovný právník dokáže u jiných případů prokázat např. patickou opilost...což podle některých lékařů ani neexistuje..ale přesto se díky tomu už pár lidí vyhnulo trestu nebo jim byl významně snížen. Ale tomu mantákovi fandim .Proč hned terorista...Podle mě fajn chlápek. Mam rád tyhle maníky..hehe.

J.B. (14.10.2008 11:36:29)

Jo, fajn chlápek. Dokud Ti nevybere bankovní konto - pak o něm začneš mluvit jako o šmejdu zlodějským.

pepik (9.10.2008 11:14:23)

pokud vim tak v dnesni dobe je rizeni pod vlivem normalni tresty cin, ale jak tu bylo jenou psano udelas si kopii CD mas 15 let zabijes 10 lidi mas 2 roky podminku.

David (9.10.2008 13:56:21)

Spíš než tohohle týpka by měli trestat ty, kteří dopustí takový b...del v zabezpečení jako jsou prázdná hesla... Vypadá to, že "tajné" US instituce mají horší zabezpečení než lecjaká menší firma...

Tinker (9.10.2008 19:59:38)

No tak co bys čekal od USA :D Hlavně že si chtěj do Čech dát svůj radar, aby se chránili a my z toho neměli užitek! A že radar má určitě i velkou spotřebu a kdo to bude všechno platit?

vimvše (14.10.2008 14:37:38)

daj si tam podružný elektroměr :-D ,my zaplatíme jen další temelín aby jim to jelo

Tinker (9.10.2008 19:58:16)

Jééé, on má taky Aspergera jako já :)

Tinker (9.10.2008 20:05:55)

a hádám že taky viděl Zeitgeist

náhodný_kolemjdoucí (12.10.2008 11:20:26)

Ty máš spíš nasráno v makovici

AZN (13.10.2008 19:21:47)

Podle me by mu meli podekovat,pac diky takovym lidem jako je on se zjistujou chybi v systemu a spis by ho meli pozadat, jak to lepe zabezpecit + nejakou tu prisahu,ze bude mlcet bla bla a oni na oplatku mu daji nejakej ten drobak + nova identita,kdyz uz se proflaknulo jeho jmeno a vytezi z toho obe strany. Vite jak to je v USA- obvini kazdyho i z toho,v cem je nevinne aby vypadali jako chudacci pro verejnost a oni ti poskozeni,i kdyz to je evidentne i jejich vina,ze si to nehlidaji.Ale zase po 11.zari se neni cemu divit - teror je vsude....kazda mince ma 2 strany,tak se nechame prekvapit,jak to dopadne.

Jany (10.11.2008 14:11:59)

super chlapík skoda ze to nevie spenazit...........