Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pojďte s námi do noci lovit poklady

Pojďte s námi do noci lovit poklady

Anonym (11.10.2008 00:00:00)

O geocachingu jsem toho už docela dost slyšel, něco jsem i četl, ale zúčastnit se ho na vlastní kůži se mi podařilo až nyní. A není to špatné. Vyrazit někam ven s kompasem a GPS, abyste nalezli tajnou schránku, je napínavé a vzrušující.

Nelde (12.10.2008 09:42:40)

Jo, je to docela zábava. Taky jsem to zažil a taky s Haraldem. Akorát nevím, kdy na to bere čas. (-;

Thomasek2103 (13.10.2008 14:03:15)

To já lovím sám (bez Haralda) :)

Blazen (14.10.2008 11:06:02)

Pred nasi fabrikou jak tvrde makam taky pobihalo par blaznu co hledaly nevim.Pak jsem to videl krabicku.Jak odjely tak jsem ji vzal a Nasral jsem do ni.To byla potom sranda jak jsme staly a prijely dalsi a nasli krabicku s prekvapenim.Jedna kocka se neudrzela a pridala do ni aji Zbytky s obeda.Lepsi odpoledne jsem nezazil.haaaaaa

zelvicka (15.10.2008 16:10:26)

takový lidi jako ty mě fakt štvou.Geocaching je super, jde se mu věnovat i bez GPS (na kterou mě osobně chybí peníze), a je to hned o něčem jiným: o geocacherském citu:) V ČR je poměrně dost kešek, v některých zemích geocaching tak rozvinutý není, třeba ve Slovinsku. Kdo nezažil asi nepochopí, ale je to fakt super. Takže zkuste a neničte kešky. Dík

Mr. Lordi (6.11.2008 14:29:41)

Ty prase jedno, tohle může vymyslet jenom tupé hovado, které nemá v hlavě mozek ani co by se za nehete vešlo. Co kdyby tobě nas*al někdo doprostřed stolu s jídlem? To by ses taky smál? :-)

Pavel (7.11.2008 18:34:11)

Haha, ty jsi asi pěknej k*o*k*ot, že? Kdyby ti takhle někdo nas*ral do auta, to bych se zase smál já, chacha

Knight (8.11.2008 11:35:21)

Ty jsi očividně tupé hovado které nemá v hlavě mozku ani co by se za nehet vešlo, páč takovouhle prasárnu dokáže vymyslet jen totální bezmozek s IQ tykve. Co kdyby ti takhle někdo nasral do talíře s obědem? To bych se zasmál já hahaha