Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Služby pro přeposílání zboží z USA

Služby pro přeposílání zboží z USA

Anonym (14.10.2008 00:00:00)

Nákupy v USA jsou velmi populární. Jak aukce na známém serveru Ebay, tak nákupy v amerických e-shopech vám mohou ušetřit tisíce korun. Co když ale internetový obchod za velkou louží nezasílá zboží do ČR? Snadná pomoc – využijte nabídky firem, které zboží přepošlou až k vám.

Anonym (14.10.2008 00:40:51)

Ještě tak vyhnout se barbarskému clu ..... Posílá některá ze služeb "dárky" ?

sss (14.10.2008 06:25:30)

No přesně na to jsem zapomněl, ještě přidali darovací listinu a žádné clo jsem neplatil a DPH neexistovalo.

BOLAK (25.10.2008 13:06:25)

no pekne si zaclete kamosi pepici z obchodama se roztrh pytel a davam za pravdu sss : to mi pripomina dobu komunistu... dalsi zlatokopove atd . USA je specificky trh a takhle nanem zlatokopovat... v evrope je dost zbozi a vyhnete se zlu nechapu ze se tak zenete do burgeraliance...

Anonym (14.10.2008 08:20:22)

To pry nepomaha, slysel jsem ze to je znamy trik, ktery celnici odhali bez problemu. Spise bych spolehal na to, ze tam maji hodne moc prace s temi baliky z Ciny a z USA a nestihnout vse nacenit na clo a DPH.

Pavka (14.10.2008 08:42:40)

Podklady pro vyplnění celní deklarace zadáváš sám, ale když uvedeš, že se jedná o dárek, tak se to celníkům líbit nebude. Obecně to nikdo nedoporučuje. Smysl je spíše v tom dostat zboží, které by Ti jinak z Ameriky neposlali. Naopak obchod, který do Evropy posílá mi zrušil objednávku do virtuální schránky v US - není prý v jejich zájmu podporovat přeposílací služby.

sss (14.10.2008 06:22:50)

To mi připomíná dobu za komunistů. Kdy studenti a emigranti dělali podobnou službu. Bylo to složitější, hlavně dostat ven peníze. Já to dělal přes knihy a šlo to bez problémů. Staré knihy jsem bral ve škole jak byly sběry a jednou tam byl balík komunistických knížek a ty nikdo nekontroloval, akorát řval jako tygr protějšek, neměl co číst.

lukas2 (30.6.2010 08:20:52)

prosim vas neviete nieco viac o firme www.viaddress.com? Tvrdia ze keď americký predajca neprijíma medzinárodné transakcie, Viaddress kúpi produkty pre vás, bez poplatkov, potom odošle nákup k vám domov. Jediné, čo zaplatíte, je poštovné! Registrácia na je zadarmo. mali by ste takto ziskat osobnú americkú adresu, ktorú môžete použiť na nakupovanie od amerických predajcov a Viaddress by vám vaše balíky mala prepošlat priamo domov. Takýto transport a doručovanie je vraj oveľa lacnejšie ako poštovné a kuriérske služby v USA. vdaka