Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > UPC rada

UPC rada

BobbySD (30.10.2008 18:43:04)

zdravim. potreboval bych poradit mam internet od jednoho mistniho poskytovatele za 920kc 1,5mb... a ted je u me nove dostupne upc tak sem uvazoval o tech 20mb problem ovsem je s p2p sitemi..cetl sem ze to upc blokuje ja sice nestahuju nejak extra moc ale filmy a hudbu stahuju. chci se tedy zeptat jak to stim upc je a jestli to blokuje i privatni torrent trackery? diky

Anonym (30.10.2008 20:17:15)

Jo, UPC blokuje všechno. Mezi 16 a 23 hodinou mám 20mbps internet na prohlížení stránek a stahování emailů, protože nejedou torrenty, nejede DC, rapidshare jede 20 kB/s... Na technické podpoře prvni lžou, že nic neblokuji, po dodání jasného důkazu tvrdí, že v dané lokalitě probíhá upgrade sítě a po vyvrácení tohoto nesmyslu (protože to je plošně po celé čr) přiznají, že mají přetíženou síť a záměrně p2p spojení blokujou a že do konce roku by to "mělo být" vyřešené. Paráda, za 1693 měsíčně... Raději se téhle firmě vyhni velkým obloukem, pokud se takovému prolhanému vydřiduchovi dá říkat firma.

Jirka (31.10.2008 19:03:02)

Tady v Ostravě si nestáhneš na Strong DC an jednu písničku, co jsi slyšel v rádiu a chtěl bys ji stáhnout. Blokují komplet všechno. Jede jen web a to ještě blbě :-(

sonyUPC (4.12.2008 21:32:55)

Ano, UPC blokuje p2p sítě. Do konce roku nehodlá vydat jakékoli stanovisko k tomuto problému. Pokud nehodláte čekat na r 2009 kdy NEMUSÍ být tento problém vyřešen, máte vždy 2 možnosti: zůstat,,,,,,,,,,nebo jít.....ke konkurenci.Nevyhazujte své peníze - Eon to jistí.

Anonym (5.12.2008 07:31:01)

A samozřejmě díky tomu, že UPC je zadavatel reklamy skoro ve všech médiích, tak nikdo nechce udělat ani žádnou reportáž či článek o tom, že připojení od UPC je sice 20 Mbps, ale jen na web a e-mail (jiné služby nefungují vůbec, nebo jsou velmi krutě omezeny)...

Anonym (5.12.2008 15:10:19)

Tak třeba FTP běží na 10Mbitu celkem pěkně. CCa 1MB/s.

jakaf (5.12.2008 13:27:51)

Jo je to tak,blokujou!!!Já mám to nový 10 ti mego a šipky u torrentů mám věčně červený a hlášky typu:nepřipojen vypršel čas,nebo spojení bylo ukončeno peerem a podobně.Jediný co mě pomáhá je šifrovaná announce na jednom nejmenovaném privátním trackeru,tam to jede v pohodě,ale jen se zaplým šifrováním announce.