Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > DropBox: Snadná synchronizace dat mezi více počítači

DropBox: Snadná synchronizace dat mezi více počítači

Anonym (20.11.2008 00:00:00)

Ti z vás, kteří využívají alespoň dva počítače, jistě někdy řešili problém, kdy je potřeba z jednoho na druhý počítač přenést data. Levné flash disky či paměťové karty nás téměř zbavily nutnosti vypalovat data pro přenos na CD nebo DVD. Díky internetovým službám ale můžeme „zahodit“ i flashky a využít on-line služby pro synchronizaci souborů a složek.

Petr (20.11.2008 16:11:14)

Live Mesh od Microsoftu se mi zdá o trošku lepší. Připadá mi spíš jako DropBox, vzdálená plocha, SkyDrive a WebOS v jednom. A to je společně s 5GB poměrně zdařilá kombinace :) Jen uživatelé Linuxu mají v použití Live Mesh smůlu. Škoda, že Live služby jsou mezi českými uživateli tak neznámé, protože některé jsou docela povedené. Live Mesh určitě vyzkoušejte ;)

sdf (23.7.2009 22:41:16)

lIVE MESch at de do hajzlu. Nezalozis si ho pokud neuvedes svoje cislo kreditni karty.

anonym (8.2.2011 23:27:41)

Ted jsem zkousel Live Mesh a dost me zklamal. Sice joo mas 5 GB oproti Dropboxu s 2 Gb ale nevyberes si kam chces tu slozku sdilet a ma to porad nejaky problemy a vytvarito nekolik verzi tehoz souboru. Myslim, ze Dropbox ma mezi ostatnima plusy i hlavne to, ze funguje napric ruznyma OS, proto se vyuziva i na VS , kde budete tezko vsechny nutit do windowsu ...

anonym (8.2.2011 23:28:03)

Ted jsem zkousel Live Mesh a dost me zklamal. Sice joo mas 5 GB oproti Dropboxu s 2 Gb ale nevyberes si kam chces tu slozku sdilet a ma to porad nejaky problemy a vytvarito nekolik verzi tehoz souboru. Myslim, ze Dropbox ma mezi ostatnima plusy i hlavne to, ze funguje napric ruznyma OS, proto se vyuziva i na VS , kde budete tezko vsechny nutit do windowsu ...