Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Google odstranil Firefox a nahradil jej svým Chrome

Google odstranil Firefox a nahradil jej svým Chrome

Anonym (15.12.2008 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: Microsoft vydal rekordní sadu aktualizací. Další díry byly ale záhy zneužity ― Sun vydal nový OpenSolaris ― a více...

polarbear (15.12.2008 14:27:41)

google ho neodstranil úplně, jak se můžete sami přesvědčit, jen neni v defaultně navolenym balíku - možnost dát si ho tam je pořád myslim, že pokud je dejme tomu někdo nezkušenej, stahne si balík, tak bude znát pravděpodobně spíš FF než Chrome.. možná taky ne..co já vim :)

Alien (17.12.2008 15:28:32)

Já osobně používám Netscape už asi 5 let a zůstal jsem u vezre 8.1 a jsem maximálně spokojen. Čemukoliv do google bych nikdy nevěřil po tom co už všechno ve světě udělali..

Haf (15.12.2008 18:17:47)

Tož vemem stopky a budem měřit kdo je rychléjší. Já zůstanu u Firefox, jsem spokojen.

zelvicka (16.12.2008 12:56:39)

Souhlasím, na Firefox jsme zvyklá, sice jsem si Chrome nainstalovala ale nevyhovoval mi, takže zůstávám u FF, a verzi 1.0 ani nehodlám zkoušet.

Tinker (16.12.2008 14:10:18)

taky dobrá připomínka - rychlost není vše ;) Hlavní je otevřenost a to, aby měli vývojáři opravdu chuť něco vytvořit pořádně a ne, že dají termín a vypustí to s chybama :) Nevim jak vypadá chrome, ale když není od prvních verzí i na linux, tak zůstanu u firefoxu - stabilita, rychlost, rozšířitelnost a spokojenost ;)

Radek (15.12.2008 21:43:09)

Já používám Chrome a žasnu nad tím jak něco tak jednoduchého dokáže být tak funkčně úžasné :) Používal jsem dlouhou dobu Operu ale Chrome mě táhne dost silně na svojí stranu a pokud bych viděl vedle sebe ikonu Opery a Chrome tak mačkám... vy víte co :)

EL (15.12.2008 21:50:04)

Přečti si pořádně lic. podmínky u chrome a pouvažuj nad nima , možná ti to dojde . Já z principu na chrome se... (a mačkej si to u toho :-) ) ------------- Odpověď; Oldřich Klimánek, DSL.cz: Hezký večer, nešiřte bludy. Jestliže někoho nabádáte, ať si pořádně přečte EULA, zkuste to nejdříve také. Opakovat FUD od jiných diskutérů je sice v módě, ale je to špatně. 11. bod byl krátce po průšvihu opraven. Problematice podmínek užívání služeb Googlu jsme věnovali hodně dlouhý článek, kde jsou podstatné věci vysvětleny. Možná by nebylo od věci, kdybyste si jej přečetl i vy, než začnete poučovat ostatní čtenáře. ;-) https://www.dsl.cz/clanky-dsl/clanek-1237/muze-si-google-delat-s-vasimi-e-maily-a-dokumenty-co-chce (pozor na mezery) Zdraví, O.K.