Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > On-line sázení konečně legální už i v ČR

On-line sázení konečně legální už i v ČR

Anonym (18.12.2008 00:00:00)

Tak přece jenom se po letech Ministerstvo financí rozhodlo nechat z objemu několika miliard, jež se ročně prosázejí, něco doma.

sss (19.12.2008 08:19:51)

Ani jsem článek nečetl, ale nepochopím proč je v nadpisu slovo konečně. Je málo lidí v problémech ??

3I (19.12.2008 17:55:49)

To je jiná věc, příště si to radši přečti, než napíšeš podobný nesmysl.

ss (20.12.2008 11:17:15)

gumo! konečně je tam pro to že z českejch sazejicich ktery jedou online stat nema nic , a kasirujou to nejaky dementi holandani a anglicani

James (23.12.2008 17:17:45)

No u mě to už prosvihli. Už mam par let ucet na Bwin a sem maximalne spokojen.

Miloslav (20.12.2008 14:31:42)

Sazka si prolobovala, že online sázení bude v česku zakázané a slibovala si od toho zničení konkurence. Bez Sazky by tedy k zákazu online sázení vůbec nedošlo. Bohužel pro Sazku zjistila, že zákaz online sázení a její úplatky platí jen pro náš stát, ale že si nijak nepomohla, neboť má konkurenci ze států jiných, a navíc si svým šikovným lobbingem způsobila, že nemůže proti nim ani postavit vlastní online sázení. Pak se Sazka tedy pokusila prolobovat, že sázení online i přes zahraničí je trestné, ale tehdy s překvapením zjistila, že její moc je omezená, a že opravdu nevládne větru a dešti. Takže nakonec dotřetice prolobovala zrušení zákazu online sázení. Takže článek vůbec neobsahuje podstatné informace - proč vlastně k zákazu vůbec došlo. Je za tím Sazka, která se domnívala, že si tím pomůže a zničí konkurenci (Sazka toho prolobovala více, jako například, že každá sázková firma musí mít jmění řádově v desítkách miliónech korun).

Anonym (25.12.2008 14:02:00)

Bez pádných důkazů v ruce autor asi takové obvinění nemůže pustit do světa, řek bych.

eeeex (24.12.2008 03:36:12)

V Senátu je skupina poslanců? :-D

Monty (5.1.2009 08:51:00)

Dobrý den, prosím vás jak je to s DPH při sázení. Když mi Bwin poslal mou hotovost od nich za výhru, to už je zdaněno nebo jak se to dělá. Děkuji