Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > help s ASUSEM

help s ASUSEM

Kuna (11.5.2004 17:32:03)

vím že už to tady bylo asi stokrat ze asus je šmejd, ale mohl by mi nekdo vysvětlit tudle tabulku z diagnostiky? nechci to všechno ale ty duležity věci by mě zajímaly. A proč mam u těch dvou N.A? Vadí to? až do dneška jsem sním byl spokojenej, ale dneska poprve spad. Jaká je idealní náhrada? A kdo by ho event. koupil? :-) Testing Connectivity to modem Testing Ethernet connection PASS Help Testing ADSL line for sync PASS Help Testing Ethernet connection to ATM PASS Help Testing Telco Connectivity Testing ATM OAM segment ping PASS Help Testing ATM OAM end to end ping PASS Help Testing ISP Connectivity Testing PPPoE server connectivity N.A. Help Testing PPPoE server session N.A. Help Testing authentication with server PASS Help Validating assigned IP address 80.188.67.125 PASS Help Testing Internet Connectivity Ping default gateway 80.188.61.253 PASS Help Ping Primary Domain Name Server PASS Help Query DNS for www.yahoo.com PASS Help Ping www.yahoo.com PASS Help dik za odpovedi!

Milda (25.5.2004 14:50:02)

Testing Ethernet connection : kontrola spojení PC modemu Testing ADSL line for sync : kontrola ADSL sychronizace, pokud chybí tak jsou špatně zapojený kabely, přerušené vedení k poskytovateli (to pak nejde telefon) a nebo něco na DSLAM (nenatažené dráty) Testing Ethernet connection to ATM + Testing Telco Connectivity : testování poskytovatele, pokud nejde závada u něj. PPPoE server nejde tudíž vždy N.A. Testing authentication with server : - kontrola jména a hesla. Testing Internet Connectivity: zkouší když už jste připojen zda jde vše co by mělo (v případě fail většinou pomáhá restart případně reset do default)

Kuna (25.5.2004 17:40:48)

dik, to sem chtěl vědět