Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zdarma wi-fi internet v Anglii nabízí 1200 McDonaldů a další

Zdarma wi-fi internet v Anglii nabízí 1200 McDonaldů a další

Anonym (16.1.2009 00:00:00)

Naprostá většina nových notebooků a některé mobilní telefony umožňují přijímat bezdrátový wi-fi internet. Podobná funkce je obzvlášť praktická, pokud cestujete v zahraničí.

Boris (16.1.2009 01:48:05)

Vždyt tady máme wifi zdarma v KFC a to jak dlouho ;-)

Roman (16.1.2009 22:11:09)

Ziji v Anglii 2 roky, a pokud vim Cloud sice nabizi WiFi Free, ale ne pripojeni. Nesetkal jsem se jeste v zadnem McDonaldu s pripojenim ZADARMO. Jelikoz dosti cestuji a vyuzivam i hotely, vsude nabizeji stejne sluzby. WiFi Free, coz ovsem nemeni nic na tom, ze si pripojeni musim zaplatit. Ceny se pohybuji od 5£ za hodinu do 20£ za den v zavislosti na poskytovateli pripojeni. Nejen Cloud ale napriklad Spectrum je nejvyznamnejsim poskytovatelem pripojeni pro verejnost. Nejlevnejsi variantou ktera se urcite vyplati je poridit si Mobile Broadband napr. spolecnost 3 (three) nabizi jednorazovy dongle nebo-li modem velikosti Flaspen za 48 £ a po dobiti 10£ mohu surfovat kdekoli cely mesic. Jine spolecnosti jako O2, Orange, Vodafone apod. nabizi podobne ceny, ovsem jde o pokryti uzemi a dostupnost signalu. Nejlepe z vlastni zkusenosti je na tom prave zminovany poskytovatel 3 a T-mobile.

Pavel (16.1.2009 23:21:06)

Ja se teda musim zastat autora, ze ja se taky pripojil nekolikrat v Anglii v McDonaldu zadarmo. A to nejenom v Londyne.

Pavel F. (13.1.2012 15:00:08)

Ja jsem se zacal pripojovat na ulici na lavicce a zavolali na mne policii :-).

Bob (16.5.2010 01:03:39)

Je to pres rok a podminky a ceny se zmenily a internet od Three je levnejsi. Za Ł30 je dongle se simkou na 1 GB. Po zapnutí okamžitě funkční. Používáno v Lutonu, bez jakýchkoliv problémů. Kdo jede do GB doporučuji. Mapa pokrytí je na http://www.three.co.uk/Help_Support/Coverage.

JBS (2.11.2012 22:28:23)

Teď jsem se vrátil z Londýna - v podstatě neexistuje žádné wifi free v našem pojetí (připojím se buďto úplně bez hesla, nebo mě heslo sdělí personál restaurace) - všude kde píší "free", tak to vyžaduje vyplnění emailu, na který pak přijde nějaký kód nebo chtějí rovnou peníze za kupón ... doufám že se k tomuto nechutnému "FREE" taky nepropracujeme u nás ...