Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > RIAA opouští taktiku podávání žalob

RIAA opouští taktiku podávání žalob

Anonym (20.1.2009 00:00:00)

Asociace amerických nahrávacích studií RIAA se po řadě let, kdy se sdílením a stahováním autorsky chráněných písniček bojovala mečem plamenným, mění taktiku. Asociace oznámila, že opouští svoji taktiku podávání žalob.

Haf (20.1.2009 09:38:31)

Tak to se mi líbí, ale aby měl poskytovatel ,třaba za rok, komu poskytovat.

platba predem (20.1.2009 20:39:55)

pokud vim tak za kazdy bit ulozneho prostoru(HDD)platime tusim na 500GB - 400kc nejake podobne asociaci za to ze si tam ulozim nelegalni data proc bych si tedy mel neco kupovat kdyz uz jsem to jednou zaplatil?! vysvetli mi to nekdo??

cipis (20.1.2009 22:39:54)

Chtělo by se to podívat, o čem se píše. U nás je stahování legální (mimo jiné také to zmiňované výpalné), v USA ne ...

Petr (21.1.2009 00:20:45)

Třeba právě proto zrychlují internet, ať stahují úplně všichni a pak bude nelegální i to, že jsi "jen" navštívil stránku se závadným obsahem... No už se těším!

Haf (21.1.2009 08:24:04)

Pozor ono stažení je legální a to nikoho nezajímá, ale držení kopie bez vlastnictví originálu už legální není. Nikoho nezajíma jak nabyl.

Anonym (21.1.2009 18:32:12)

Všechno to jsou kopie, originál je pouze jeden a ten vlastní výrobci. :-)

Macko (25.1.2009 12:49:55)

vsechno je to stejne kravina, naco vubec existuje nejak riaa ktera se jen soudi a dre z lidi pokuty, kdyz je schrabne sama?proc haji autorska prava jakehokoliv umelce kdyz to co z lidi u soudu sedre si ve finale sama ponecha?hrde se tvari ze zastupuje prava tech umelcu ale pritom oni z toho nemaji ani korunu.takze machrujou ze daj nekomu pokutu az tech 150 000 dolaru za jednu pisnicku,ale kde je napsano ze jakoukoliv castku z toho dostane poskozeny umelec?to by me zajimalo vic.RIAA je jen ziskova organizace ktera se pakuje pouze na tom ze na trhu je dira a lidi maj penize,tak kam je cpat ze?je to jen normalni kseft a nic vic...