Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > monitoring internetu ABUSE TEAM od Volny cz

monitoring internetu ABUSE TEAM od Volny cz

ABUSE TEAM Volny (22.1.2009 18:39:14)

Trochu jsem se lekl zpravy tohoto sdeleni, které mi poslal volny:duvodu uvedeni vasi osoby jako technickeho kontaktu pro sluzbu pevneho pripojeni k internetu bych vam rad jmenem spolecnosti Telekom Austria Czech Republic, a.s. oznamil, ze jsme obdrzeli stiznost, ze prostrednictvim technickych prostredku umistenych ve vasi siti/na vasem pocitaci dochazi k porusovani autorskych prav. Tento fakt je v rozporu se zakonnou upravou platnou v Ceske republice a se smluvnimi podminkami pro poskytovani pristupu k internetu. Jak vyplyva z nize uvedene stiznosti (na konci stiznosti jsou uvedeny logy obsahujici IP adresu a cas) byly prenaseny soubory obsahujici material podlehajici autorskym pravum. Nize prikladam plny obsah stiznosti vcetne dodanych logu. Zadame vas o provedeni takovych opatreni, aby k temto stiznostem nedochazelo. Zaroven prosim o vasi reakci/vyjadreni k vyse popsanemu problemu Title: Tiger Woods PGA Tour Notice ID: 76329324 Infringement Source: BitTorrent Infringement Timestamp: 17 Jan 2009 11:32:24 GMT Infringement Last Documented: 17 Jan 2009 11:32:24 GMT Infringer Username Ma nekdo nejake zkusenosti? Dekuji

Petr (23.1.2009 13:21:10)

Slyšel sem od známých, že je to možné, že pokud hodně stahujete tak se na Vás ISP podívá. Mě se zatím nic podobného nestalo.Poradil bych alespoň vymazat z HDD stahovaný soubor, vymazat nemyslím přes Koš, ale přes nějaký software, který důkladně maže soubory. A taky pokud stahujete zkuste použít VPN a šifrování.

EL (23.1.2009 14:15:46)

Pokud můžeš , uteč od volného , nabo tě napráskají OSE

Anonym (9.7.2009 14:53:36)

Anonym (24.1.2009 14:51:48)

jednoduche, vymenit ISP a nepouziovat bittorent ke stahovani nelegalnich programu

Anonym (24.1.2009 15:46:33)

prosim te co znamena isp?? diky

Anonym (25.1.2009 04:02:21)

Poskztovatel Internetu, ted muyes dostat 8Mb za nejakych 333 mesicne vcetne novy linky ale ty mas asi uvazek u Volny

Anonym (24.1.2009 15:52:37)

Pokud je mi známo, tak čeští ISP toto nemonitorují, akorát pokud jim příjde zpráva od vlastníka práv, tak ji přepošlou (ono to ostatně i z té zprávy vyplývá)

ABUSE jsou podvodníci! (3.2.2009 01:29:18)

Ahoj,přišla mi podobná srač-a ale pokud s tím neobchoduješ tak by neměli mít žádné výhrady.A navíc se ted platej u každého konpomentu do pc,autorská práva,tak nevim co se těm buznám nelíbí?!Mě se ubdatovala hra cs-source a přišla mi tahle hláška že ho stahuji nelegálně,maj v tom páni komunisti pěknej bordel. Myslím že jde zase o nějakého hekra.kterej machruje na lidi.Asi ale fakt bude lepší ukončit službu od volného!Platim za internet poctivě tak jaký porušování?Neni náhodou trestný si doma zapnout počítač?!Proboha kde to žijem???To je demokracie?Abych pravdu řek,tak za komoušů bylo líp,ikdyž buzerace ale bezpečno aspon na ulicích.

Ahoj (3.2.2009 02:30:37)

Myslím že tovolný neposílá ale nějakej dement co nemá co na práci kokněte sem : http://www.xmaestro.com/view.php?cisloclanku=2008020069