Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nefunkční net O2 ADSL 8mbit

Nefunkční net O2 ADSL 8mbit

Jarda (27.1.2009 20:06:27)

Potřebuji poradit. Cca před týdnem jsem se dotazoval na lince technické pomoci O2 proč jedu na ADSL1 a ne na ADSL2, (rychlost 3mb místo až 8mbit). Bylo mi sděleno, že se mi ozve technik, ale nikdo se neozval. Včera večer jsem přišel z práce a net nešel. modem mi ale hlásil ADSL2+, ale neměl žádnou IP Adresu. Volal jsem na technickou podporu, bylo mi sděleno, že přepojovali dslam a musí ho "přeportovat" a pokusí se vše zaurgovat, aby net šel zítra (tj. dnes 27.1.) Net mi stále nejde, ještě chci počkat do zítra, jestli to neopraví. Nevíte jek dlouho běžně trvá takováto oprava a jestli mě podpora "nehoupala" ? Díky

Cryptic (27.1.2009 23:22:06)

Nezoufej me takhle net nejede uz 2 dny. Z jake jsi lokality?

Jarda (28.1.2009 23:18:13)

Jsem z okr. Svitavy, tak dneska mi to u už jede, pustili to asi v okolo poledne, nejdřív zase jenom na 3 MBit, dost jsem nadával, že po dvou dnech výpadku stejná rychlost, ale odpoledne mi volali z techn. podpory, že by to mělo jet a nastavili synchr. rychlost na 5Mbit - prej jsem "ve třetím pásmu, ale nastavili mi rychlost druhého pásma" jsem údajně od ústředny cca 2.5 km. Dle mojeho měření spíš 2 km, ale je možný, že kabely jdou nějakou oklikou. No víc už to nepůjde, ale aspoň něco. Mě šlo hlavně o zvednutí uploadu.

Jozkooo (31.1.2009 12:16:44)

náhodou, kde zjistím na jakém modu mi ADSL u outu jede? DSLA1 ADSL2 popř. 2+. A co to vlastně znamená??? Nebo nemáte někdo nějakou stránku kde bych si o tom počet???

OUTU NEBRAT!!! (28.1.2009 05:27:55)

Když chcete problemy,tak jděte k O2,akorát co maj dobrý je bezplatná linka,na který se čeká půl hodky než se dovoláte a přitom si poslechnete tu hnusnou hudbu.A když se tam náhodou dovoláte,tak dejte bacha aby Vám to nezvedla paní Marie Grosu, to poznáte už přízvukem cizinky,i se tak chová k zákazníkům. Uvidíte samy až se této paní dovoláte.Ta to s Váma domluví že už nikdy více OUTU chtít nebudete.

Igoreso (28.1.2009 16:23:55)

Pokud predelavaj ustrednu,muze to trvat i tejden.. samozrejmne to mas zdarma a za tu dobu neplatis nic. jako plus pak pojedes rachleji a zase dlouho ti ustrednu predelavat nebudou :)