Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zkušenosti s nákupem mobilu v Anglii - o tisíce levněji

Zkušenosti s nákupem mobilu v Anglii - o tisíce levněji

Anonym (4.2.2009 00:00:00)

O Anglii je známé, že tamní mobilní operátoři nabízí mobilní telefony většinou za podstatně nižší ceny, než jejich čeští kolegové. S nákupem mobilního telefonu v Anglii je ale spojeno několik možná nečekaných zjištění.

Anonym (4.2.2009 10:29:54)

Už jsem se těšil, jak si koupím po netu z Anglie levný mobil a ono nic. škoda

Petr (8.2.2009 15:28:43)

Nezlobte se na me, ale neni to az moc obsrukci ? pr cloveka ,co zije v CR a nechat si to jeste zaslat,-drahe postovne, + by musel mit nekoho v Anglii, ktery to cele vyridi , a posle... ??? a Kdybych jezdil treba pracovne do Anglie, i tak mi to prijde moc slozity, ( a bez travelo bydliste, jestli jsem pochopil by to stejne neslo), ceny jste uvadel z vodafonu, ten to ma vzdycky drazsi, kdyz se kouknene na netu do dobrych prazskych prodejejen, (a nejen v Praze) , je tak cena jen asi o 1000 Kc vyssi nez u tehc uvedenych v Anglii, a mate cestinu, zaruku 2 roky, a odblokovany, takze kdyz sectu, ze bych tady jeste nechal nahrat cestinu, a mel misto 2 roku jen rok zaruku, je to tak podle me "nula od nuly pojde" a je s tim jen milion starosti, tady proste zajdete do klarmu, koupite ho treba o 1000 - 1500 drazsi nez v Anglii, ale mate cestinu, a 2 roky zaruku. Nakupovani pres net v cizine mam rad ,ale nezlobte se na me,tohle mi prijde zbytecny, ne li horsi...

heechee (8.2.2009 16:49:22)

Souhlas. Pro nás, co do GB jedeme 2x v životě na dovolenou, to moc užitečné info nejsou, jen zajímavé.

jo2X (9.2.2009 15:35:12)

A o to práve ide, nemusíme chodiť do Británie 2x za život na drahú dovolenku, ale 2x do roka na lacné nákupy a výlet máme grátis. Pár ľudí poznám čo by u nás pri tých super cenách aké sú okrem chleba a piva nekúpili nič, leda omylom

Elza (8.2.2009 23:04:00)

Proč obštrukcí? Myslím že se to rozhodně u dražších mobilních telefonů či jakýchkoli jiných zařízení ze zeharaničí, ať už z Anglie nebo odjinud, rozhodně vyplatí. A to i za cenu dražšího poštovného. Navíc si lze objednat i více věcí najednou, a potom to poštovné nevyjde tak draho, a dnes už existují v česku i specializované firmy, které sé přímo hromadným dovozem zabývají, viz. http://www.obchody.us a podobné. Samozřejmě kdo má na to, aby si vše kupoval u nás v ČR draze a vyhovuje mu větší komfort, je to jeho věc :-).

Roman (10.1.2013 23:05:41)

Dobry den,mam dotaz kde nakupovat na netu veci ci mobily z CR.Dekuji

Turner (4.2.2009 22:38:48)

Mě se podařilo vydražit na ebay.uk novej samsung u800 soul za 75liber.. 2250kč...U nás kolem 4500. Odblokovanej, komplet v češtině. Britskej ebay je podle mě uplně nej. Už jsem tam koupil netobooka, ipod, všechno možný a skoro vždy za půlku co u nás. Pravda žil jsem tam tak nebylo vysoký poštovný který tu cenu pro nás navyšuje

bolak (5.2.2009 16:50:40)

jj az nato ze to je pouzity tak ok

Ivet (23.2.2009 22:16:24)

Zrovna teď se chystám si koupit Samsung U900. Mám ale strach, že nebude v čj, a nebo že nabíječka nebude fungovat. Nemáte někdo zkušenost? Piště prosím na email. Moc díky

00G5 (6.2.2009 16:13:20)

Celkovo je anglicko prekvapivo lacnejsie ako ceska ci slovenska republika. A nejde len o elektroniku ale napriklad aj oblecenie ci obuv. Samozrejme najdu sa vinimky ale to je skor ojedinele. V pripade ze si toho clovek planuje kupit viac naraz odporucam spravit si dvoj dnovy vylet. Usetrite aj napriek zaplateniu letenky a lacneho ubytovania. A zaruk by som sa tiez nebal aspon pri znackovych vyrobcoch. Ako je v clanku spomenute platia rovnako u nas ako v UK.

Lukáš (19.3.2012 14:08:46)

Zajímavé. Jak koukám, tak naopak někde v Asii jsou mobily naopak dražší ( http://www.zivotnabali.cz/postrehy-zazitky/ceny-mobilnich-telefonu/ ). Ten trh je podivně pokroucenej, přitom přece už neni problém koupit si věci v zahraničí, tak by se to mohlo konečně srovnat trochu.