Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nespokojenost s pomalým Internetem

Nespokojenost s pomalým Internetem

Martin Vochlovský (4.2.2009 21:00:38)

Zdravím Vás, úvodem bych se představil. Jsem Martin Vochlovský a je mi už šedesát sedm let. Prosím tedy o radu Vás "mladší" a zkušenější. Počítač mi pořídíl vnuk velice nedávno a syn mi zde přes svou počítačovou firmu zařizoval i Internet. Je to vedeno přes optická vlákna, všichni mi říkali že je to velice kvalitní, ale já se cítím být jejich přístupem znechucen. Doslova mně irituje skutečnost, že ten internet je na cit.: "20/20MB lajně" a platím za něj strašnou částku 117 korun a 67 haléřů, ůdajně protekčně zvýhodněnou. Tato částka je pro mě, jakožto pro čerstvého důchodce naprosto nepřijatelně vyděračství. Syn mi ukázal, jak se dají dát různé filmy do kompjůtru přes stránku rapidshare. Ale trvá to strašně dlouho, někdy i minutu a půl. Chci se vás tedy zeptat, dá se najít cenově výhodná a srovnatelná nabídka internetu, resp. kde bych platil částku maximálně 73.50,- měsíčně a ten internet nebyl tak zatraceně pomalý? Všem které jsem doslova prosil na kolenou o radu si ze mě akorát dělali strašnou legraci a byl jem jim víceméně pro smích. Prosím tedy o rady Vás, kteří se v této oblasti ajtý pohybujete a zároveň prosím o to, aby jste si uvědomili. že už jsem invalidní důchodce a žiju víceméně ze svého důchodu. Syn syce říkal, že mi dá to nejlepší, co existuje, ale já jsem spíše přesvědčen o opaku. Předem děkuji za vaše veškeré odpovědi a věřím, že mi s tímto problémem alespoň trošku pomůžete. PaeDr. Martin Vochlovský

Anonym (4.2.2009 21:22:28)

Luke, :) dobrej forek HA.

EL (6.2.2009 01:16:20)

ING.CsC.Mgr.JuDr.MuDr.pudr...FATAL ERROR :):):)

mh (4.2.2009 22:28:47)

Martine, kdybyste byl opravdu takový neználek, co se internetu týče, pochybuji, že byste byl schopen zavítat na tyto stránky.

Anonym (5.2.2009 00:22:44)

:D vskutku podařené

dědek (6.2.2009 01:26:14)

Dědku tak si dej osmimegáč a nestačíš valit buldy.